משפחה, שבחרה לצוות כלב ולהפוך אותו לחלק בלתי נפרד מהתא המשפחתי, עתידה להתמודד עם סוגיות מורכבות ובין היתר השאלה: מה נכון לעשות כאשר המשפחה יוצאת לחופשה. כדי לאפשר לכם לצאת לחופשה ללא דאגות ומחשבות מיותרות, על כלבכם שנשאר “מאחור”, קבלו מאתנו טיפים ועצות.

פנסיון לכלבים הפתרון לחופשה המושלמת

הדבר הראשון, שעליכם לעשות הוא לאתר את האדם או פנסיון כלב, שישמור על כלבכם במהלך החופשה. לא כל אדם או פנסיון ראויים לשמור על כלבכם ועל כן עוד לפני שאתם משלבים שם את הכלב, בדקו את ההמלצות ו/או דיס ההמלצות אודות הגוף המטפל. המלצות אתם כמובן יכולים לקבל מחברים קרובים ורחוקים כאחד כמו גם חברים של חברים וכמובן שנכון לחפש המלצות (חיוביות ושליליות) ברשת האינטרנט בכלל וברשתות החברתיות בפרט – המלצות אלו הן המלצות איכותיות משום שהן נטולות אינטרסים שיווקיים.

קחו בחשבון כי לחוכמת ההמונים כוח רב, היעזרו בו בטרם אתם בוחרים לכלבכם יקיריכם פנסיון. לאחר שבחנתם המלצות, דברו ישירות עם הממליץ וקבלו את חוות דעתו באשר לפנסיון המדובר. שאלו אותו את כל השאלות שעולות על דעתכם מהלי לחוש אי נוחות. בחרו פנסיון לכלבים אשר עובד בצמוד עם וטרינר, כך שאם תתעוררנה בעיות עם כלבכם, הוא יקבל מענה מיידי ולא יאלץ לסבול עד אשר אתם מגיעים חזרה מן החופשה. הצוות המטפל בפנסיון הוא צוות מקצועי אשר ידע לאבחן מקרים בהם כלבכם נזקק לביקור אצל רופא, ועל כן לא צפויות אי נעימויות כאלו ואחרות.

 

כלב בפנסיון של בית ארז

 

פנסיון או דוגווקר?

אם אתם מתלבטים בין פנסיון לדוגווקר הרי שחשוב לקחת בחשבון כי בפנסיון כלבכם יתרוצץ עם עוד כלבים רבים במהלך השהות, כך שהוא לא ישתעמם אף לא לרגע אחד וזאת לעומת דוגווקר, אז הוא יאלץ להישאר מרבית היום לבדו, להוציא את השעות בהן הכלב מטייל עם הדוגווקר. שמירה על כלבים בחופשה לא תעשה בשום אופן על ידי אדם שאין אתם סומכים עליו, משום שסיטואציה כזו עלולה לגרום לתקלות ולאי נעימיות ובין היתר ישכחו לבקר את הכלב או למלא לו אוכל.

פנסיון ביתי לכלבים הוא אלטרנטיבה מצוינת, משום שכך תוכלו להיות סמוכים ובטוחים כי הכלב נמצא עם אנשים שדואגים לו ואף עם אנשים שמבינים היטב בכלבים ויודעים למה לשים לב באופן מיוחד. למי שלא יודע, פנסיון ביתי הוא למעשה אדם ששומר על כלבכם בביתו תמורת תשלום.
שימו לב, כי גם אם השארתם את כלבכם בפנסיון ביתי קטן או גדול, חשוב מאוד להביא אל המקום את האוכל אליו רגיל הכלב כולל הכלים שלו ואם יש לו שמיכה עליה הוא רובץ, הביאו גם אותה אתכם.
לסיכום יציאה לחופשה תוך ידיעה כי הכלב שוהה במקום בטוח, מעלה את ההנאה מהחופש בכמה מונים – חפשו את הפנסיון המוביל ביותר שם תשאירו את כלבכם.

לחצו כאן לפרטים נוספים על פנסיון הכלבים של בית ארז

שני כלבים משחקים בפנסיון

אולי יעניין אתכם גם...