פנסיון לכלבים ולחתולים מתאים לכל אדם שנוסע לחופשה או לצרכי עבודה ויש לו בעל חיים ואין הוא מעוניין להשאיר אותו עם אדם זר. פנסיון לחיות ישמש כל אדם שרוצה שיוענק לחיית המחמד שלו יחס חם מצד אנשים שאוהבים חיות ומטפחים אותם ושומרים על בריאותם, עד חזרתם. השאלה איך בוחרים פנסיון?

אחד הדברים אולי הראשונים שחשוב לבדוק בפנסיון לכלבים הוא רמת הניקיון של המקום, זה יהיה קנה מידה ישיר על חשיבות בריאות החיות בעיניי המקום. לאחר מכן בדקו את הדברים האחרים שחשובים לחיה שלכם מבחינת נוחות ואת זה גם ניתן לראות במקום עצמו או לקרוא אודותיו באתר.

ניקוי כלב בפנסיון

מה כולל פנסיון?

כידוע לא קל לאף אחד להשאיר את בעל החיים האהוב שלו במקום חדש ולא מוכר אך במידה ואין ברירה חשוב שהמקום יענה על כל צרכיו ויהיו בו את התנאים שהוא רגיל אליהם. עוד כדאי לבדוק אם המקום גם מספק שירותי אילוף. חשוב שהצוות בפנסיון יעשה הכל כדי שהחיה שלכם תקבל את היחס הטוב ביותר ואת התנאים הנקיים והראויים. תוכלו לשלוח איתם את הצעצועים שהם אוהבים ומומלץ לחסן את הכלב בחיסונים החשובים לפני שהוא מגיע לפנסיון על מנת שלא ידביק את שאר החיות.

להלן פירוט של מה שפנסיון מספק

ניקיון

החלל של הפנסיון צריך להיות תמיד נקי כדי למנוע צבירה של פרעושים, קרציות ושאר תחלואות שיכולות להיווצר במקום שמכיל בתוכו הרבה חיות. שירותי הניקיון ינקו את המקום משארי מזון, שערות בשטיח, וכל לכלוך אחר.

חדרים

כל החדרים שמוצעים בפנסיון לחתולים ולכלבים צריכים להיות מרווחים דיו ונקיים. בימים החמים או הקרים חשוב שיהיה מיזוג או חימום כדי שלחיות יהיה נעים.

טיולי חוץ

חשוב שהפנסיון יכיל מקומות פתוחים בהם יוכלו החיות לרוץ ולנוע בחופשיות ולהוציא אנרגיה.

זמינות ונגישות

חשוב שהצוות יהיה תמיד נוכח ובקרבתן של החיות, במידה ואחת החיות מרגישה בודדה רצוי שהיא תקבל מענה מיידי ותשומת לב.

רחצה

כל חיה שנמצאת מעל כמה ימים צריכה להישטף על ידי הצוות של הפנסיון.

הניקיון חשוב לבריאות החיה שלכם

לפני הכל חשוב שהפנסיון יהיה נקי ושיחזיק חברת ניקיון באופן קבוע שתשמור על המקום מפני כל גורם מלכלך ופרזיטים לא רצויים. במקום בו יש חיות רבות, באופן טבעי יש הרבה שיערות פזורות של כל אותן החיות, עליהן לעיתים רובצות קרציות או פשפשים בעונות מעבר, וכל אלה עשויים להתפזר גם במקומות שונים בחלל כמו שטיחים או במרבצים בהם החיות נוהגות לישון וכך למעשה להגיע לפרווה של חיה אחרת. לכן חשוב שגם החיות יקבלו טיפולים מונעים, וגם שהמקום ינוקה באופן תדיר. כל כמה זמן ניתן להזמין חברה לניקוי שטיחים בפנסיון שתבצע ניקוי שטיחים מקצועי בכל חלל בפנסיון שמחזיק בשטיח.

אולי יעניין אתכם גם...