פנסיון לכלבים באווירה ביתית

פנסיון כלבים במרכז הארץ בסטנדרט אירופאי

בדרך לחופשה עוברים במתחם פנסיון לכלבים במשמר השבעה

נוסעים לחופשה? מחפשים פנסיון לכלב? אנחנו בבית ארז דוגסלייף נשמח לארח את החברים על ארבע במתחם מלון לכלבים הבנוי בסטנדרט אירופאי.

פנסיון כלבים כולל יחידה פרטית לכל כלב, חדרים גדולים ומרווחים במיוחד. אנו בבית ארז מנהלים פנסיון ביתי לכלבים במרכז הכולל מגוון סוגי יחידות בגדלים שונים המותאמים לכלבים בהתאם לגודל הכלב, גיל, ואופי הכלב.

במתחם פנסיון לכלבים במרכז של בית ארז דוגסלייף אנחנו דואגים לתזונה נכונה ואיכותית מבית רואיל קנין בהתאם לגיל הכלב, גודלו, והרגליו השונים.
פנסיון דוגסלייף – בית ארז הוא פנסיון מקצועי וותיק בעל יותר מ – 50 שנות מצויינות.
פנסיון בית ארז דוגסלייף הוא מתחם פנסיונים לכלבים שהוקם מתוך אהבה לבע”ח, הוא המקום הטוב ביותר לחברים על ארבע שאתם נוסעים לחופשה.

לפרטים נוספים אודות פנסיון לכלבים במרכז של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר  054-616-4444, 050-669-0778

מה ייחודי במתחם פנסיון כלבים שלנו:

 • מתחם משוכלל בסטנדרט אירופאי המרכז את כלל השירותים אותם אתם יכולים רק לחשוב לבעלי חיים. פנסיונים לכלבים רבים קיימים אך אין שני לסטנדרט הגבוה של בית ארז דוגסלייף.

פנסיונים לכלבים – יחידות האירוח שלנו

 • מלון לכלבים בעל חדרים גדולים במיוחד.
 • לכל כלב יחידה  משלו.
 • בכל יחידה פנסיון כלבים יש מתקן שתייה אוטומטי המבטיח שמירה על טריות המים מהלך כל שעות היממה.
 • מגוון סוגי יחידות בגדלים שונים המותאמות לכלבים, תוך התייחסות לגיל, גודל ואופי.

מלון לכלבים – מי אנחנו?

צוות כלבנים מנוסה בהנהלתו של  גיא בוגר המדרשה  לכלבנות שלב א’ ושלב ב’.  בעברו מורה בבי”ס חקלאי המכשיר לומדים לבחינת בגרות בכלבנות, מגדל כלבים יותר מ-20 שנים.

פנסיון לכלב של בית ארז – מה מיוחד בנו?

 • מתחם  ענק הכולל מבנה בנוי גדול במיוחד.
 • משטח של דונם דשא.
 • מתקן אימונים פנימי בגודל של 800 מ”ר המאפשר אימונים וטיולים עם הכלבים בתנאי מזג אויר שאינם מאפשרים יציאה ושימוש במתקנים חיצוניים.
 • מספרה ומכון ספא משוכלל .
 • חנות לציוד ביתי ומקצועי.
 • צוות מקצועי במיוחד הנמצא במתחם 24 שעות ביממה.

ובקיצור בית ארז דוגסלייף הוא בית מלון לכלבים המעניק יחס חם ואוהב!

כלב ישן בחדרו בפנסיון כלבים

מזון פנסיון כלבים ביתי

פנסיון לכלב של בית ארז דוגסלייף מספק לכלבים מזונות יוקרתיים מבית רויאל קנין לסוגיו השונים. אנו דואגים להתאים תזונה נכונה לכל כלב, בהתאם לגילו, גודלו והרגליו השונים.

איפה ממוקם פנסיון לכלבים במרכז של בית ארז דוגסלייף?

הקרבה של מלון לכלבים לשדה התעופה וקרבה לכלל הישובים במרכז הארץ הוא אחד היתרונות הגדולים. פנסיון ביתי לכלבים במרכז במרחק של עד 30 דקות נסיעה ברדיוס שבין רחובות מדרום לרעננה בצפון.


למי שכבר היה אין יותר מה להוסיף ומי שעדיין לא היה מוזמן לביקור, מבטיחים שלא
תתאכזבו!
פנסיון לכלבים במרכז בית ארז – דוגסלייף

יצירת קשר

Click edit button to change this code.

איך לבחור פנסיון לבעלי חיים וחיות מחמד

בעל החיים אותו אתם מגדלים הוא הדבר החשוב ביותר עבורכם וכך צריך להתייחס גם כאשר אתם מחפשים לו פנסיון לכלבים. בעידן הנוכחי אין צורך לבקש טובות מחברים או בני משפחה במקרים בהם אתם רוצים לצאת לחופשה הכוללת שינה מחוץ לבית, אתם פשוט יכולים לאתר פנסיון אמין, מקצועי ואיכותי ולהפקיד בו את בעל החיים שלכם במהלך חופשתכם תמורת תשלום. תפקידו של הפנסיון הוא לדאוג לכל הצרכים של בעל החיים שלכם, החל מצרכים בסיסיים לרבות אוכל אהבה ומשחק וכלה בצרכים רפואיים במידת הצורך, ובין היתר מתן תרופות או פינוי לקבלת שרות רפואי במידת הצורך.

 

 

כך תבחרו את הפנסיון הבא שלכם

אם התאכזבתם מפנסיון קודם ו/או אתם חדשים בכל הקשור אל פנסיון לבעלי חיים, קבלו מאתנו מספר טיפים שיאפשרו לכם למצוא את הפנסיון הבא שישרת אתכם נאמנה. הדבר הראשון שעליכם לוודא הוא כי את הפנסיון מנהלים אוהבי בעלי חיים ולא כאלו שחולמים להתעשר על חשבונכם. עליכם לוודא כי מי שישמור על בעל החיים שלכם יתייחס ויתנהג אליו באהבה יתרה לא פחותה מהאהבה אותה אתם מעניקים לבעל החיים האהוב עליכם.

פנסיון לחתולים ו/או לכלבים צריך להיות בטיחותי ולמנוע מבעלי החיים לברוח/להעלם, להיפצע וחלילה להיכנס לקרבות האחד עם השני. שימו לב כי בפנסיון יש מרחב מספיק לתנועת בעלי החיים והם לא מצטופפים יחדיו בשטח מוגבל. עוד חשוב לשים לב כי פנסיון לחיות מחד מכיל כלובים וחללים נפרדים כך שאם ישנה בעיה בין שני כלבים שלא מסתדרים יחד, ניתן יהיה להפריד ביניהם מבלי לפגום באיכות השהייה של מי מבניהם.

בדקו כי ישנה דרך במידת הצורך ובשעת חרום להעביר את בעל החיים שלכם לקבלת טיפול רפואי בהתאם להנחיות שלכם. אם לא קיים רכב בפנסיון שאלו כיצד מתכוון בעל הניסיון במידת הצורך להעביר את בעל החיים לקבלת טיפול רפואי חרום. עוד באותו עניין בדקו האם יש במקום טיפול רפואי של וטרינר.

השתדלו לקבל המלצות אודות הפנסיון ממכרים חברים ו/או חברים של חברים אשר אין להם אינטרסים שיווקיים.