פנסיון לכלבים תל אביב

בית ארז דוגסלייף הוא פנסיון לכלבים בתל אביב הממוקם קרוב מאוד לתל אביב במשמר השבעה. הפנסיון לכלבים נבנה לאחר מסע ארוך של חיפושים אחד מהבנה הפנסיון המשולם, לאחר טיולים ברחבי אירופה מצאנו את הדגם המתאים ביותר כמענה לצרכיו של הכלב. אנו דואגים למים זורמים וטריים, אוכל עשיר על פי גיל הכלב, טיול ויחס אישי ואוהב. לקבלת מידע מורחב אתם מזמנים ליצור עמנו קשר.

ישנה דעה רווחת בקרב בעלי כלבים בנוגע להשארתו של כלב בפנסיון, ישנו חשש עמוק כי החבר על ארבע לא יקבל את יחס מספיק טוב. על מנת להפחית את החשש אנו מציעים לכם לבקר בפנסיון שלנו ולהכיר את צוות המטפלים. פנסיון לכלבים בתל אביב לא תמיד יכול לענות על הצורך במרחב עבור הכלב, אומנם אנו לא נמצאים בתוך תל אביב אך אנו ממש קרובים ולא רק זה אצלנו ישנם מרחב גדול שבו הכלב יכול לשחק ולהנות. פנסיון לכלבים תל אביב מציע שירותי לינה ואירוח לכלבים עבור משפחות הגרות בתל אביב או באזור. אין טעם לקחת את הכלב לפנסיון המרוחק ממקום המגורים מפני שהנסיעה עלולה להוות טרחה כאשר מארגנים נסיעה או חופשה ויש ממילא משימות רבות לבצע.

גם פנסיון לכלבים תל אביב יכול להציע שלל שירותים ופינוקים עבור הכלבים השוהים בו, בין אם לכמה ימים ובין אם לשבוע ויותר. כל כלב יקבל את הפינה שבה יוכל לרבוץ ולישון, עובדי הפנסיון ייצאו עם הכלבים לטיול על מנת שירוצו, ימתחו את איבריהם ויעשו את הצרכים שלהם וכמובן יקבלו מזון כפי שהם רגילים ודורשים על פי סדר היום שאליו הם רגילים.

איך לבחור פנסיון לכלבים תל אביב?

חשוב לדעת מה סדר היום של הכלבים בפנסיון וכמה פעמים הם יוצאים החוצה לטיול. במידה ואין מספר הפעמים תואם את הרגליו של הכלב חשוב לדבר על כך עם עובדי הפנסיון על מנת למצוא את עמק השווה ולדאוג כמה שניתן לרווחתו של הכלב. חשוב לברר מה כולל התשלום ואילו פריטים צריכים הבעלים להביא מהבית.

לפרטים נוספים אודות פנסיון הכלבים של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה  054-616-4444050-669-0778

 

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך