יש לכם כלב קטן ואתם מחפשים לו פנסיון שיטפל בו בזמן שאתם יוצאים לחופשה? זה לא יהיה חריג אם בנוסף לדאגה מהפרידה של הכלב מכם ואיך הוא יסתדר איתה, הדבר המרכזי שיטריד אתכם הוא השארת הכלב הקטן הזה בפנסיון אחד עם כלבים גדולים כמו רועה גרמני או פיטבול. בהיבט זה חשוב לומר כבר עכשיו, שפנסיון מקצועי ידאג תמיד ליצור הפרדה בין גזעים גדולים וגזעים קטנים כאשר הכלבים נשארים לבדם ולעולם לא ילינו כלב קטן עם כלב גדול באותו הכלוב או החדר, במיוחד אם לא ברור המזג של כל אחד מהכלבים. יחד עם זאת, אם גם זה לא מספק אתכם, תוכלו לבחור פנסיון לכלבים קטנים, שבו אולי יוכל הכלב שלכם להיות גם הכלב הכי גדול בשכונה.

חשוב לציין כי אנחנו מקפידים שכל כלב יהיה בחדר נפרד. לא רק הכלבים הקטנים

מה זה בדיוק פנסיון לכלבים קטנים?

ככלל, אין אף פנסיון שמקדיש את כל המתחם שלו ואת כל המשאבים שלו לכלבים קטנים בלבד, שכן פנסיון כזה לא יוכל להתקיים בהיבט הכלכלי. יחד עם זאת, פנסיונים מקצועיים ומרווחים מקפידים לייצר מתחמים ייעודיים לסוגים שונים של כלבים, לעיתים על מנת להפריד בין כלל הכלבים ובין כלבי תקיפה או כלבים בעלי מזג חריג ולעיתים על מנת להפריד בין כלבים קטנים וכלבים גדולים. המשמעות של הפרדה זו היא לא רק במידת ההגנה שזוכה לה הכלב שלכם בפנסיון מלא כלבים, אלא גם במידת החופש ממנו הוא יוכל ליהנות בזמן השהות שלו בפנסיון. פנסיון לכלבים קטנים יכול למשל לאפשר שהות משותפת של כלל או של מרבית הכלבים הקטנים באותו מרחב, מה שמייתר את הצורך להלין את הכלבים בכלובים ולאפשר להם להתרוצץ באופן חופשי בשטח חופשי משותף (כמובן מגודר ומוגן).

ככלל, מה שיותר חשוב הוא למצוא פנסיון מקצועי ואחראי, שיודע להתנהל בצורה נכונה עם כל סוגי הכלבים ללא קשר לגודל או לגזע שלהם. פנסיון כזה ינקוט בכל האמצעים הנדרשים על מנת להגן על כל אחד מהכלבים בפנסיון ועל מנת לספק לכל אחד מן הכלבים את זמן השהות הטוב ביותר שאפשר.

פנסיון לכלבים קטנים הוא לא הכרח, אבל הוא בהחלט יכול לשפר את זמן השהות של הכלב שלכם בפנסיון כאשר אתם כל כך רחוקים ממנו. בפנסיון הכלבים בית ארז דוגסלייף אנו מפעילים פנסיון ייעודי לכלבים קטנים במסגרת מתחם ייעודי המוקצה למטרה זאת ובניהול צוות מקצועי של אוהבי כלבים מושבעים. לפרטים נוספים פנו אלינו עוד היום בטלפון 054-6164444.

אולי יעניין אתכם גם...