פנסיון לכלבים ליד נתב”ג

אחד היתרונות הבולטים של הפנסיון בית ארז דוגסלייף הוא קרבתו לנתב”ג, אם אתם טסים לחופשה או לענייני עבודה תוכלו לשים על הדרך את כלבכם בפנסיון שלנו. הפנסיון נבנה בסטנדרט אירופאי מתוך התחשבות בצרכיו של הכלב. הפנסיון לכלבים מנוהל על ידיי צוות מקצועי ומוסמך.

אנשים רבים אשר נוסעים לחופשה בחוץ לארץ מוצאים פתרון מצוין בדמות פנסיון לכלבים ליד נתב”ג כדי להשאיר בו את הכלב שלהם בזמן החופשה. ישנם יעדים שלא ניתן לקחת אליהם כלבים או שהבעלים מעדיפים מסיבות שונות לנסוע ללא הכלב. כאשר הפנסיון ממוקם בסמיכות לנמל התעופה אפשר להיפרד מהכלב ממש ברגע האחרון ואז לנסוע אל הטרמינל. לא צריך לנסוע במיוחד אל פנסיון הממוקם בכיוון ההפוך או האזור שפחות נוח להגיע אליו.

גם כאשר חוזרים מהחופשה מדובר באפשרות נוחה מאד – כאשר בוחרים פנסיון לכלבים ליד נתב”ג לא צריך לעשות סיבובים מיותרים או להתעכב באיסוף הכלב. לבטח הכלב מתגעגע מאד לבעליו וכמוהו גם הם מחכים ומצפים למפגש עימו. לכן אפשר לעצור בדרך הביתה, לאסוף את הכלב וכל המשפחה נוסעת הביתה ביחד עם הכלב. כאשר ישנם ילדים קטנים במשפחה הם בדרך כלל מתגעגעים מאד וכל עיכוב במפגש עם הכלב עלול להיות להם קשה לאחר שחזרו מהחופשה. כך הם נפגשים אתו מיד עם הנחיתה בארץ.

איך מוצאים פנסיון לכלבים ליד נתב”ג?

פנסיונים המיועדים לכלבים ממוקמים בדרך כלל ביישובים קטנים, מושבים או קיבוצים על מנת לאפשר לכלבים שטח רב לרוץ, לשחק או להתרוצץ בו. לכן כאשר מחפשים את הפנסיון שיהיה נוח להגיע אליו בדרך אל או מהחופשה כדאי לבדוק ביישובים הסמוכים.

לפרטים נוספים אודות פנסיון הכלבים של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה  054-616-4444050-669-0778

 

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך