פנסיון לכלבים ברמת גן

בית ארז דוגסלייף הוא פנסיון כלבים המעניק את שירותיו גם לרמת גן, הפנסיון נבנה בסטנדרט אירופאי וזאת במטרה להעניק את התנאים הטובים ביותר לכלבים.

פנסיון לכלבים ברמת גן הוא פתרון מושלם עבור מי שמסיבות שונות צריך שהכלב שלו לא יהיה נוכח בבית למשך כמה ימים או לתקופה של נסיעה לחופשה. הפנסיון הוא בעצם בית מלון לכלבים, שיש בו כל מה שהכלבים צריכים לשהות מחוץ לבית והסביבה הרגילה שלהם – אזור פרטי ושקט לשינה, חצר או גינה גדולות כדי לרוץ, לשחק, לעשות את הצרכים ולשאוף אוויר צח, וגם אזור שבו הוא יאכל את האוכל שאותו הוא רגיל לאכול.

כאשר מחפשים פנסיון לכלבים ברמת גן חשוב ומומלץ להגיע ולהתרשם מהמקום, לוודא שהעובדים אוהבים כלבים ויהיו מסורים אליהם, שהשטח רחב ידיים כפי שמתאים לכלבים וכמובן כדאי לשאול אילו שירותים כולל המחיר. ישנם שירותים שונים שניתן לקבל אך אין ספק שכאשר משאירים את הכלב בפנסיון שרואים שהוא טוב, נעים ומתאים לכלב – השהות של הכלב שם תהיה נעימה והחופשה של הבעלים תהיה שקטה תוך ידיעה שהכלב נמצא בידיים טובות ואוהבות.

מה להביא כשמביאים את הכלב אל פנסיון לכלבים ברמת גן?

כאשר מביאים את הכלב אפשר וכדאי להביא לו את המשחקים או הצעצועים שאתם הוא משחק בבית, כדי שיהיו איתו החפצים המוכרים והאהובים עליו. מומלץ להביא את קערת האוכל שלו כדי לשוות לאזור שלו אווירה ביתית ומוכרת ככל האפשר ובכך להקל עליו את השהות בפנסיון.

לפרטים נוספים אודות פנסיון הכלבים של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר ונשמח לענות על כל שאלה  054-616-4444050-669-0778

 

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך