פנסיון לכלבים ברחובות

שירות פנסיוני לכלבים בסטנדרט אירופאי אצל בית ארז דוגסלייף. הפנסיון מנוהל על ידיי צוות מקצועי, מנוסה ומוסמך הנותן מענה מקצועי לכל הנדרש.

המושג פנסיון לכלבים ברחובות (או בכל מקום אחר) מוכר ושגור בפיהם של מעלי כלבים אשר מחפשים פתרון ושירותי שמרטפות עבור הכלבים שלהם עת הם יוצאים לחופשה מחוץ לבית. פנסיונים כאלה נותנים את המענה המושלם בין אם מדובר בחופשה של כמה ימים ובין אם מדובר בחופשה ארוכה יותר, כמו למשל טיסה לחוץ לארץ לעשרה ימים. הפנסיון הוא בעצם בית מלון עבור הכלבים, שם הם יכולים ללון, לאכול, לשחק ובעצם לקבל את כל השירותים והפעולות שלהם הם רגילים מהבית.

פנסיון לכלבים ברחובות עשוי לשרת את מי שגר ברחובות עצמה, כמו גם לערים והיישובים הסמוכים. באזור זה ישנן משפחות רבות עם כלבים ולבטח הן תצטרכנה פתרון עבור הזמן שהן יוצאות לחופשה. בדרך זו אפשר לצאת לחופשה שקטים ובטוחים שהכלב מטופל ומטופח ונמצא בידיים טובות שידאגו לצרכים שלו ולאינטרסים שלו. בפנסיונים עובדים בדרך כלל אנשים שאוהבים כלבים ונהנים מהטיפול בהם. הם ייהנו מאד מטיול בחצר וממשחק בכדור עם כל הכלבים שבפנסיון.

מתי לחפש פנסיון לכלבים ברחובות?

כאשר מתגבשת החלטה על נסיעה לחופשה זה גם הזמן להתחיל לברר פרטים אודות פנסיון עבור הכלב בקרבת מקום. לא מומלץ לנסוע למקום רחוק לשם כך ובמידה ומדובר בתקופה שבה אנשים רבים נוסעים לחופשות – כדאי להקדים ולשריין מקום כדי לא להיתקע ברגע האחרון ללא מקום.

לפרטים נוספים אודות פנסיון ביתי לכלבים במרכז של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר  054-616-4444050-669-0778

 

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך