פנסיון לכלבים בראשון לציון

בית ארז דוגסלייף הוא פנסיון בסטנדרט אירופאי המעניק את שירותיו מזה כמה עשורים. הפנסיון מנוהל על ידיי צוות מקצועי ובעל ניסיון רב. אנו קרובים מאוד ראשון לציון אז אם חיפשתם פנסיון בסביבה אנו הכתובת עבורכם.

שירותים של פנסיון לכלבים בראשון לציון עשויים להיות מעניינים ואטרקטיביים מאד עבור מי שגר באזור ראשון לציון ומתכנן שהות מחוץ לבית של כמה ימים ללא הכלב שלו. שהות זו יכולה להיות חופשה של כמה ימים או אפילו חופשה רק עבור הכלב עת המשפחה עוברת דירה או שמי מבני המשפחה עובר ניתוח וצריך תקופת החלמה של כמה ימים ללא הכלב שיתרוצץ באזור. פנסיון כלבים זה הוא הפתרון המושלם והמתאים לכל מצב שבו צריך להוציא את הכלב מהבית – תהא הסיבות אשר תהיינה.

במקומות רבים בכל רחבי הארץ ניתן לראות פנסיונים המתאימים לכלבים ומציעים שירותים שונים – החל מלינה, האכלה וטיול יומי, דרך מקלחת ותספורת וכלה אפילו בטיפול נגד פרעושים וקרציות. דבר אחד משותף לכלל הפנסיונים והוא העמדת הכלב בראש סדר העדיפויות ושמירה על האינטרסים שלו בזמן שהוא עלול להיות מצוברח רחוק מהמשפחה שאליה הוא רגיל.

הפתרון המושלם של פנסיון לכלבים

כאשר מתכננים חופשה שלא מתאימה גם לכלב, עלולים להיות בהתלבטות האם בכלל לצאת לחופשה או שמה לוותר עליה לחלוטין. כאשר מוצאים פנסיון לכלבים בראשון לציון ואוהבים את מה שעושים בו עבור הכלבים – אין ספק שאפשר לנסוע בראש שקט ולדעת שיש מי שידאג לכלב, יפנק אותו ויאהב אותו עד שתסתיים החופשה ויתאחד הכלב שוב עם המשפחה.

לפרטים נוספים אודות פנסיון ביתי לכלבים במרכז של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר  054-616-4444050-669-0778

 

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך