פנסיון לכלבים בפתח תקווה

בית ארז דוגסלייף מעניק שירות של פנסיון לכלבים לכל הצריך בכל רחבי הארץ, הפנסיון קיים מזה כמה עשורים עם צוות מוסמך ומקצועי.

מי שיצא לו כבר להשתמש בשירות של פנסיון לכלבים בפתח תקווה (או במקומות אחרים) יודע היטב שמדובר בפתרון מצוין עבור בעלי כלבים לתקופות שבהן יוצאים לחופשה, עוברים דירה או כל מצב אחר שצריך או נוח יותר שהכלב לא יהיה בבית למשך מספר ימים. בפנסיונים אלה דואגים מאד לכלבים ומאפשרים להם לחוות שגרה כפי שהם רגילים אליה – שינה, אכילה, טיולים בחיק הטבע, פינוקים ומשחקים. בנוסף ישנה הפרדה מוחלטת בין הכלבים על מנת שאף כלב לא ייפגע.

שירותים מיוחדים של פנסיון לכלבים בפתח תקווה

ישנם השירותים הבסיסיים שניתן בדרך כלל להציע בפנסיון לכלבים וישנם שירותים נוספים הניתנים לבחירה על ידי בעליו של הכלב בתוספת תשלום, שירותים הנחשבים כמותרות ואינם כלולים בדרך כלל בחבילות הבסיס של אירוח ולינת כלבים בפנסיון. שירותים אלה עשויים לכלול תספורת לכלב, מקלחת וסירוק או אפילו טיפול נגד פרעושים וקרציות. אין ספק שבסיום השהות של הכלב בפנסיון הוא יגיע אל בעליו נקי, שמח, שבע ואחרי שסופקו כל צרכיו.

מומלץ מאד להגיע אל פנסיון לכלבים בפתח תקווה כדי להתרשם מהמקום ולראות בעיניים בדיוק היכן הכלבים ישנים, היכן הם יוצאים לטיול וכיצד מתבצע הטיפול בהם. חשוב גם לשוחח עם עובדי הפנסיון כדי להבין את האהבה שלהם לכלבים ואת המסירות שיש בהם כלפי הכלבים בפנסיון.

לפרטים נוספים אודות פנסיון ביתי לכלבים במרכז של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר  054-616-4444050-669-0778

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך