פנסיון לכלבים במודיעין

בית ארז דוגסלייף כאן להעניק לכם שירות פנסיון לכלבים במודיעין, הפנסיון נבנה בסטנדרט אירופאי במטרה להעניק את המקום הטוב ביותר לחברים על ארבע. אם אתם עוברים דירה או טסים לחו”ל אז פנסיון לכלב זה פתרון מעולה עבורכם. חופשות הן חלק בלתי נפרד מהשגרה של כל משפחה, גם של משפחות שיש להן כלבים. כדי לצאת לחופשה בראש שקט כל מה שצריך הוא למצוא פנסיון לכלב, להשאיר שם את הכלב ביום הנסיעה (או יום קודם לכך) ולדעת ששומרים על הכלב, מטיילים אתו, מאכילים אותו ובעצם דואגים לכל צרכיו בעת היעדרות המשפחה.
כאשר מתלבטים האם לקחת את הכלב לחופשה או לצאת לחופשה בלעדיו חשוב לדעת מה כוללים השירותים של פנסיון לכלבים במודיעין מפני שידיעת פרטים אלה עשויה להכריע את הכך בעת ההתלבטות. בעלי הכלב יכולים לגלות שעדיף להשאיר את הכלב בפנסיון וכך לטייל בלעדיו בנוחות גדולה יותר. יתרה מכך – ישנם מקומות לינה רבים שכלל לא מאפשרים כניסת בעלי חיים לשטחם.

אילו שירותים כולל פנסיון לכלבים במודיעין?

פנסיון לכלבים צריך לספק עבור הכלבים את כל הפעולות הבסיסיות הדרושות להם ואת סדר היום שאליו הם רגילים – האכלה, טיול, זמן שינה ואפילו זמן משחק בחוץ עם משחקים המיועדים לכלבים. בית ארז דוגסלייף מעניק שירותים נלווים כמו מספרה, אילוף כלבים והידרותרפיה לכלבים.

לפרטים נוספים אודות פנסיון ביתי לכלבים במרכז של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר  054-616-4444050-669-0778

 

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך