פנסיון לחתולים תל אביב

בית ארז דוגסלייף מעניק שירות פנסיון לחתולים בסטנדרט אירופאי, הפנסיון נבנה מעץ וזאת על מנת להעניק תחושה ביתית חמימה. כל מי שגר בתל אביב או בערים הצמודות לה יכול להיעזר בשירות של פנסיון לחתולים תל אביב של בית ארז דוגסלייף. באזור גוש דן ישנן משפחות רבות המגדלות ומטפחות חתול כחיית מחמד ואין ספק שבשלב כלשהו החתול הופך להיות בן בית. יחד עם זאת לא תמיד ניתן לקחת את החתול לחופשה משפחתית (בדרך כלל אין אפשרות כזאת) ולכן צריך למצוא את הפנסיון הקרוב ביותר לבית וזה המציע שירותים לרווחת החתול.

אין הרבה מה לשאול או לבדוק כאשר מחפשים פנסיון לחתולים תל אביב מפני שהחתולים בדרך כלל לא דורשים הרבה ואין יותר מדי מה לעשות עבורם, בניגוד לכלבים למשל. החתולים מעבירים את רוב שעות היממה בשינה או רביצה ולכן חשוב לוודא שאין מגע או חיכוך בין החתולים על מנת שלא יפריעו זה לזה. את החתולים בדרך כלל לא מוציאים לטיול כדי שלא יברחו או ילכו רחוק מדי וגם כי אי אפשר להוציא אותם ביחד לגינה סגורה כי הם עלולים לריב ולשרוט זה את זה.

היתרון של פנסיון לחתולים בתל אביב הקרוב לבית

כאשר בוחרים פנסיון המתאים לחתולים בקרבת מקום המגורים אין ספק שמדובר בנוחות גדולה לקראת הנסיעה ולאחר החזקה מהחופשה. בדרך זו לא צריך לנסוע רחוק מדי כדי לקחת את החתול אל הפנסיון ולהחזיר אותו משם. הכל מתבצע בקרבת הבית לשמחת כל הצדדים.

לפרטים נוספים אודות פנסיון החתולים של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר  054-616-4444050-669-0778

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך