פנסיון לחתולים רחובות

עוברים דירה או נוסעים חופשה? מחפשים מקום שידאג לחברכם? אנו בית ארז דוגסלייף נשמח לארח ולטפל בחתולכם בפנסיון לחתולים שלנו.

כל מי שנוסע לחופשה יודע שבניגוד לכלבים – אי אפשר לקחת חתול לחופשה, בין אם היא מתקיימת בארץ או בחוץ לארץ. לשם כך צריך למצוא פנסיון לחתולים רחובות (או באזור המגורים). פנסיונים רבים המיועדים לכלבים מציעים גם פתרונות שהות עבור חתולים וכדאי לבדוק מבעוד מועד האם הפנסיון מתאים לחתול המשפחתי. הצרכים של כלבים וחתולים שונים באופן מהותי ולכן כדאי להגיע אל הפנסיון ולוודא שקיימת הפרדה מוחלטת בין האזור שבו נמצאים החתולים לזה שבו נמצאים הכלבים.

מה כולל פנסיון לחתולים רחובות?

כאשר חתול מגיע אל פנסיון בדרך כלל אין הרבה מה להציע לו. החתולים לא מרבים להסתובב באופן חופשי מפני שהם עלולים לברוח או להתרחק ולא למצוא את הדרך חזרה. מה שדרוש בדרך כלל הוא להאכיל אותם, לאפשר להם לעשות את הצרכים שלהם (מומלץ שזה יהיה בארגז החול שאליו הם רגילים מהבית) ולתת להם את זמן המנוחה הארוך כפי שהם אוהבים. חשוב מאד שכל חתול יקבל את המקום הפרטי שלו ללא מגע או חיכוך עם חתולים אחרים מפני שאין לדעת אם החתולים לא יריבו או ינסו לפגוע זה בזה.
פנסיון לחתולים רחובות וכל פנסיון אחר המותאם לחתולים אפשר יהיה להשאיר את החתול לכל תקופה שרוצים וכך אפשר יהיה לדעת שהחתול נמצא בידיים טובות, מסורות ואמינות.

לפרטים נוספים אודות פנסיון החתולים של בית ארז דוגסלייף

צרו עמנו קשר  054-616-4444050-669-0778

 

למידע נוסף אודות פנסיון לכלבים של בית ארז לחצו כאן!

צרו קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך