פנסיון כלבים הוא פתרון מצוין עבור אלה מכם שמעוניינים לצאת לחופשה ולדעת כי הכלב האהוב עליכם מכל נמצא בידיים טובות ומיומנות. לכן, עליכם לבחור פנסיון לכלבים מיומן המציע תנאים מצוינים עבור כלבכם, כך שהוא יחוש אהוב גם כשאינכם לצידו. בפנסיון כלבים ישנם תנאים מצוינים וסדר יום המאפשר לכם להיות רגועים כי הכלב יהיה עסוק כל היום, יקבל אוכל בזמן, ישחק והשתעשע עם כלבים נוספים, יצא לחצר לעשות את צרכיו וייהנה לאורך כל היום.

הכלבים בשעת חצר בפנסיון של בית ארז

חשוב לציין כי יש לא מעט אנשים המביאים את כלבם לפנסיון כלבים גם לצורך אילוף, כך שבפנסיון תוכלו למצוא מטפלים ומאלפים מיומנים שיתנו לכלבים שלכם אהבה גדולה וכל מה שהם זקוקים על מנת לשהות בתנאים הכי טובים שיש.

סדר היום בפנסיון

בשעות הבוקר הכלבים יוצאים לטיול בוקר מהנה עם רצועה או בחצר של הפנסיון על ידי צוות המטפלים בפנסיון. לאחר מכן, הם יקבלו ארוחה בהתאם לדרישת בעלי הכלב. במהלך היום הכלבים ישהו חלקם בחצר מרווחת וחלקם בחדרים מרווחים, חלקם בזוגות, שלישיות או בחדרים פרטיים משלהם. בשעות הצהריים הכלבים ייצאו שום לסיבוב לעשות צרכים ויקבלו ארוחה וכך גם בשעות הערב ובלילה כל אחד יכנס לחדרו וילון את שנתו בנעימים.

בין לבין, יש לא מעט פעילויות לכלבים שתאפשר להם לחוש נאהבים כמו – מקלחת נעימה, תספורת, אימונים בחצר לכלבים גדולים הזקוקים זאת, ריצה בחצר ובכלל כל דבר שיוכל להנעים את זמנם ולאפשר להם לחוש במיטבם.

בפנסיון בית ארז תוכלו למצוא את כל מה שכלבכם זקוק לו לצורך שהייה נוחה ומהנה. יחידות אירוח לכלבים וחתולים במחירים משתלמים ביותר, הכוללות חדרים מרווחים ויחידה אישית לכל כלב. בשטח הפנסיון ישנו מתחם ענק הכולל מבנה בנוי גדול במיוחד, משטח של דונם דשא לטובת מרחב לכלבים בו הם יוכלו לרוץ ולהפיג מתחים, מתקן אימונים פנימי בגודל של 800 מ”ר המאפשר אימונים וטיולים מהנים לכלבים. הצוות בפנסיון מורכב מבעלי מקצוע מיומנים אשר אוהבים כלבים בכל ליבם והם יעניקו לכלבכם אהבה אינסופית וטיפול חם.

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...