רוצים להעניק לכלביכם האהוב את הפינוק הטוב ביותר? זה הזמן לדעת הכול על שירותי ספא לכלבים.

אנו מאמינים ומקווים שכל אחד מבעלי הכלבים שביניכם, עושה הכול על מנת לספק לכלבו האהוב את תנאי הגידול והטיפול הטובים ביותר. יחד עם זאת, גם כלביכם האהוב זקוק לטיפול מפנק מעת לעת אותו תתקשו להעניק לו באמצעים השונים העומדים לרשותכם ולצורך כך בדיוק הוקמו מתחמי ספא לכלבים הפועלים בתוך מתמחים שונים המאפשרים לכם לבעלי הכלבים שביניכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים ייעודיים לכלביכם, לרבות, שירותי אימון ואילוף כלבים, שירותי פנסיון לכלבים, שירותי טיפולי שיקום לכלבים לאחר פציעה או ניתוח ועוד.

ספא לכלבים – מה זה בכלל?

ספא לכלבים הוא למעשה שירות מפנק לכלבים המותאם לפי גזע, סוג וגודל הכלב. שירות זה כולל בתוכו מגוון רחב של שירותי טיפוח מפנקים המותאמים לכלבים כגון:

• מקלחת מפנקת לכלב
• טיפולי הברשת שיער
תספורת כלבים
• גזיזת ציפורניים במידת הצורך
• ניקוי אוזני כלבים
• ניקוי סימני דמע בעיני הכלב
• הברשת שיני כלבים למניעת ריח רע מחלל הפה
• ואפילו טיפולי עיסוי מקצועי לכלבים.

ניקוי כלב בפנסיון

 

מתי מומלץ לקחת את כלביכם ליום מפנק בספא לכלבים?

פינוק בספא לכלבים מיועד לכל סוגי הכלבים בכל גודל וגיל ולכן אנו ממליצים לכל אחד ואחת מבעלי הכלבים שביניכם לפנק את החבר הנאמן שלכם לעיתים קרובות. מעבר לטיפול היומיומי בכלב במסגרתו אתם מטיילים עימו בשדרה או בשטח פתוח ומעבר לעובדה שאתם מוציאים אותו לעיתים קרובות או רחוקות לטיולים ממושכים בחופי הרחצה או במרחבי הטבע הפתוחים, אנו ממליצים לכם לסגל לעצמכם הרגל קבוע לפינוק הכלב בספא לכלבים.
פינוק זה תורם רבות לשמירה על ניקיון הכלב ומאפשר לכם להעניק לכלביכם האהוב חוויה מפנקת במיוחד. את הביקור בספא לכלבים מומלץ לקיים אחת לעונה או יותר, כאשר ברוב מתחמי הספא לכלבים ( המכונים גם לעיתים “בית מלון לכלבים” ) הפועלים ברחבי הארץ תוכלו למצוא גם שירותי מספרה לכלבים בה תוכלו להעניק לכלביכם האהוב תספורת אשר תשמור על בריאות עורם.

חלק גדול מבעלי הכלבים מקפידים לספר את כלביהם לקראת חודשי הקיץ וזאת לצרכי קיזוז פרוות הכלב לקראת הימים החמים. בנוסף לשירותי המספרה לכלבים המוצעים לכם במתחמי הספא השונים, תוכלו למצוא טיפולי טיפוח ופינוק נוספים המשלימים עבורכם ובעיקר עבור כלביכם את החוויה האולטימטיבית ביותר לתחילת הקיץ. הטיפול המפנק לכלבים בספא, מסייע רבות לשמירה על עורם, כאשר תכשירי הטיפוח והרחצה מותאמים לסוג וגזע הכלב והם מיוצרים על ידי החברות המובילות ביותר בתחום.

במידת האפשר, אנו ממליצים לכם להקפיד על ביקור תכוף יותר במתחמי הספא לכלבים ולהעניק לכלביכם את הפינוק הטוב ביותר עבורו… ואל תדאגו, כלביכם כבר יידע כיצד לגמול לכם על זה

אולי יעניין אתכם גם...