אחת הסיבות המרכזיות שבגינן אנשים רבים נמנעים מהכנסת כלב לביתם ולחייהם היא המגבלה שיוצר לכאורה הכלב על החופש שלהם להיעדר מהבית. ואכן, ישנם אנשי קריירה צעירים ורווקים החיים בגפם ומנהלים אורח חיים מאוד דינמי ובמקרה כזה אולי באמת כדאי לא להחזיק כלב שאת רוב חייו יעביר בבדידות בלתי נגמרת בבית. אבל גם אם אתם רחוקים מדמותם של אנשי הקריירה הללו, גם לכם יכול ליפול מדי פעם איזה מן יום עבודה ארוך, איזה סיור לצפון מהבוקר ועד הלילה, נסיעה חשוב מחוץ לעיר ועוד שלל אירועים שבגינם אתם צפויים להיעדר מהבית למשך שעות ארוכות מאוד. במקרים אלה, אין צורך להכניס את הכלב לפנסיון כולל לינה. במקרים אלה, מעון יום לכלבים הוא הפתרון עבורכם.

מה זה מעון לכלבים ולמי זה מתאים?

מעון יום לכלבים הוא למעשה שירות פנסיון שאינו כולל לינה ונועד לתת מענה לאנשים הצפויים להיעדר מביתם באופן חריג לאורך שעות ארוכות, החל משעות הבוקר ועד שעות הערב. לכל פנסיון יש את המדיניות שלו, אך מרבית הפעמים מדובר בטווח השעות שבין 8:00 בבוקר ובין 19:00 בערב. כל עוד אתם בתוך הטווח הזה, המדובר בשירות מעון יום לכלבים ולא בפנסיון ובהתאם גם העלות. מן הסתם, אם כל יום אתם נדרשים לשירות כזה, אולי כדאי לשקול את החזקת הכלב מלכתחילה, אבל אם מעת לעת ואפילו על בסיס קבוע (למשל אחת לשבוע) אתם נדרשים להיעדר מהבית לשעות ארוכות ואין אף אחד שיטפל בכלב ויוציא אותו לעשות את צרכיו, מעון לכלבים הוא הפתרון עבורכם.

הבטיחו את התנאים הטובים ביותר לכלב שלכם

לפני שאתם בוחרים מעון לכלבים שלכם, מומלץ לבחון את סדר היום שצפוי להם במקום. מן הסתם, רוב הזמן הם ישהו בכלוב בכדי למנוע מגע עם כלבים אחרים. אבל יש כלוב ויש כלוב ויש גם זמנים לטיול ויש גם יחס וחום שנותנים המטפלים במקום לכלב שלכם. כדי לא להשאיר את הכלב שלכם עם טראומה או פחד מהמקום, מומלץ לוודא שמדובר במקום מקצועי, מסור, אוהב וחם.

אם אתם צפויים להיעדר מהבית לאורך שעות ארוכות ומוטרדים בשל כך מהכלב, אתם יכולים להירגע. פנסיון לכלבים בית ארז דוגסלייף מציע לכם שירות מעון יום לכלבים בתנאי החזקה נוחים ומפנקים, טיולי צרכים תדירים, מזון ומים ללא הגבלה וכמובן יחס חם ואוהב של המטפלים המסורים שלנו. לפרטים נוספים והזמנת מקום במעון שלנו, צרו קשר עוד היום בטלפון 054-6164444.

אולי יעניין אתכם גם...