פנסיון לכלבים הוא פתרון נהדר עבור בעלי כלבים הזקוקים למעט חופש. את הכלב האהוב לא תמיד ניתן לקחת לכל מקום וודאי לא לחופשה רומנטית בחו”ל או לנסיעה עסקית, לכן תמיד טוב שיש פנסיון כלבים שיאפשר לכם לדעת כי הכלב האהוב שלכם בידיים טובות ומקצועיות. על מנת לבחור פנסיון אטרקטיבי בו כלבכם יקבל את התנאים הטובים ביותר, עליכם לבצע סקר שוק על מנת למצוא פנסיון מושלם שיעניק לכלבכם את התנאים הטובים ביותר. חשוב לציין כי פנסיונים לכלבים הפזורים ברחבי הארץ מעניקים שירותי רפואה לכלבים, כך שבמידה וכלבכם לא יחוש בטוב בעת שהייתו בפנסיון הוא יקבל טיפול מסור.

פנסיון לכלבים

 

בכל מקרה, חשוב לבדוק את הדברים הבאים טרם הכנסת הכלב לפנסיון: את מצבו הבריאותי של הכלב, יש לבדוק אם יש כוננות של וטרינר בפנסיון, יש לצרף את הטלפון של הווטרינר הפרטי שלכם שמכיר את מצבו של הכלב ומחזיק את תיקו הרפואי, כך שבעת הצורך הוא ייתן לצוות לוויטרינר המקומי הנחיות כיצד לפעול.

מה חשוב ליידע את צוות המטפלים טרם הכנסת הכלב לפנסיון?

טרם הכנסת הכלב לפנסיון, חשוב ליידע את הצוות על מצבו הבריאותי של הכלב ובמידה והוא נוטל תרופות או במצב בריאותי לא תקין – יש לדווח זאת לצוות המטפלים בפנסיון על מנת שישימו לב לכלב ויטפלו בו במסירות. מעבר לכך, יש לוודא כי הכלב ביצע את כל החיסונים כולל כלבת, תולעת הפארק (כשבועיים לפני מסירתו) וחיסון משושה. כמו כן, יש לדווח על רגישות של הכלב למזון מסוים או לחומרים מסוימים כמו – לחומרי רחצה, כיוון שרוחצים את הכלבים בפנסיון על מנת שיחושו רעננים.

לסיכום: פנסיון כלבים הוא גן עדן של ממש לכלבים ובו הם יוכלו למצוא שקט, שלווה, מרחב, טיפול מסור, אהבה אינסופית, מזון בריא, חברים להשתעשע אתם בחצר, חדרים מרווחים ומאובזרים היטב, צוות מסור שיטפל בהם גם כשהם אינם חשים בטוב, מספרה, משטחי אימון, מתקני מים השומרים על טריות המים ועוד מגוון רב של אפשרויות.

למידע נוסף על פנסיון הכלבים שלנו

כלב בשעת טיפול הידרותרפיה

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...