פנסיון הוא ללא ספק המקום האידיאלי לבעלי כלבים הנוסעים לחופשות קצרות ומעוניינים כי בעל מקצוע ישגיח על כלבם כאשר הם אינם נמצאים. בשונה מכלביות, פנסיון הוא מקום מרווח המכיל מרחב רב עבור הכלבים, יחידות בהן הם שוהים, מתקני מים ואוכל, השגחה צמודה, חום ואהבה וכל מה שהם זקוקים על מנת לחוש אהובים. כיום, ניתן למצוא פנסיונים המציעים רמת אירוח ברמה גבוהה, ממש כמו בית מלון חמישה כוכבים ובו אפילו בריכה (עבור הידרותרפיה לכלבים), מכון ספא, מספרה, שטחי אימון ותנאים כל כך טובים עד שגם אנו כבני אדם היינו רוצים להתארח שם.

הכלבים בשעת חצר בפנסיון של בית ארז

טרם הבאת הכלב לפנסיון חדש, מקום שהוא לא מכיר כלל, חושב להביא אותו כמה ימים קודם על מנת שהוא יכיר את המקום יריח אותו, כך שבשעת אמת יהיה לכלב הרבה יותר קל. מעבר לכך, יש צורך למסור מידע אודות הכלב לצוות המטפל, כך שהם יוכלו לטפל בכלב בצורה מיטבית כאשר הנכם נמצאים בחופשה. לרוב, כל פנסיון כלבים ביתי או אחר המכבד את עצמו מבצע תשאול מלא ולוקח את פרטיו האישיים של כל כלב, אך יש צורך להעביר לצוות גם מידע נוסף.

המידע אותו יש להעביר לצוות המטפל

מצבו הבריאותי

חשוב ביותר לדווח על מצבו הבריאותי של הכלב, כך שאם הוא נוטל תרופות הצוות ימשיך להעניק לו אותן כאשר אינכם נמצאים. דבר נוסף, אם הכלב סובל מבעיות מסוימות, יש לדווח לצוות כך שהם יוכלו להתמודד עם הבעיה אם היא חלילה תופיע. כמו כן, יש לדווח אם הכלב לוקה במחלות מדבקות וכו’.

רגישות

יש לדווח לצוות אם הכלב רגיש למאכלים מסוימים, לפעילות מסוימת ובכלל כל אלרגיה או רגישות מסוימת של הכלב.

האם הוא כלב תוקף

חושב לדווח על בעיות חריגות של הכלב, בין אם הוא כלב תוקפני או כלב שאינו מסתדר על כלבים מסוימים על מנת שהצוות ידע כיצד לטפל בו.

חיסונים

יש לבחון אם הכלב צריך לעבור חיסונים מסוימים ולחסנו טרם הבאתו לפנסיון. כמו כן יש לדווח על חיסונים מסוימים שהוא עבר.

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...