מחיר פנסיון לכלבים וחתולים – קבלו הצעת מחיר

נוסעים לחו”ל? יוצאים לחופשה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר פנסיון לכלבים או לחתולים?
או אולי יש בעיות התנהגות שתרצו לפתור בעזרת אילוף בתנאי פנסיון?

אנו בבית ארז מציעים פנסיון לכלבים מחיר משתלם במיוחד עבור תקופות שהיה שונות במתחם שלנו שמציע וותק וטיפול מקצועי כבר מעל 40 שנה.
שלחו את הטופס ונציג שלנו יחזור אלכם בהקדם האפשרי

או התקשרו למספר  054-616-4444050-669-0778. ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

למידע על הפנסיון לכלבים של בית ארז דוגסלייף לחצו כאן!

נוסעים לחו”ל? יוצאים לחופשה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר פנסיון לכלבים או לחתולים?
או אולי יש בעיות התנהגות שתרצו לפתור בעזרת אילוף בתנאי פנסיון?

אנו בבית ארז מציעים פנסיון לכלבים מחיר משתלם במיוחד עבור תקופות שהיה שונות במתחם שלנו שמציע וותק וטיפול מקצועי כבר מעל 40 שנה.
שלחו את הטופס ונציג שלנו יחזור אלכם בהקדם האפשרי

או התקשרו למספר  054-616-4444050-669-0778. ותקבלו הצעת מחיר משתלמת במיוחד.

 

למידע על הפנסיון לכלבים של בית ארז דוגסלייף לחצו כאן!

Click edit button to change this code.
פנסיון לכלבים מחיר

כמה עולה בדר”כ פנסיון לכלבים

הכלב הוא לא רק חיית מחמד ולכן קוראים לו חברו הטוב של האדם. אנשים רבים מגדלים כלבים בבתיהם ולעיתים יותר מכלב אחד. אהבה לכלב היא אהבה מיוחדת והאהבה של הכלב אל בעליו, אינה מותנית בדבר. לצד כל הטוב והיופי שבגידול כלב, מדובר גם במחויבות לא קטנה והיא האכלת הכלב, דאגה לו בעת הצורך וכמובן הוצאה לטיולים מספר פעמים ביום. כאשר בעלי הכלב נאלץ להיפרד מהכלב למספר ימים בשל נסיעה, עבודה או שלל סיבות אחרות, הדבר הטוב ביותר שאפשר לעשות עבור הכלב הוא לקחת אותו אל פנסיון לכלבים.

מחיר פנסיון לכלבים

כמה עולה פנסיון לכלבים היא סביר להניח השאלה הראשונה או השנייה עבור כל בעל כלבים אשר עתיד להשאיר את כלבו בפנסיון. מחיר פנסיון לכלבים תלוי במספר גורמים ובסופו של דבר השאלה החשובה באמת היא איזה פנסיון הכי מתאים עבור הכלב שלך והצרכים שלו. ישנם לא מעט הבדלים בין סוגי הפנסיונים הקיימים ויש גם אנשים פרטיים השומרים על הכלבים בתמורה לתשלום.

סוגי פנסיונים

יש לא מעט אנשים המפעילים פנסיונים בתצורות שונות, בין סוגי פנסיונים לכלבים נמצא כאלו הנמצאים בשטח דירה ובה ישנם מספר כלבים, פנסיונים בגג בית פרטי או בניין וכל הגג למטרת הפנסיון, פנסיון פרטי (אנשים השומרים על כלבים למחייתם = דוגסיטר), פנסיון בשטח גדול בו מספר כלובים ומספר כלבים נוספים, שטח משחקים ואפילו בריכה ועוד שלל סוגי פנסיונים אחרים. בחירת הפנסיון צריכה להיעשות בהתאם לצרכים ובהתאם למחיר אותו גובה הפנסיון.

לסיכום, כמה עולה פנסיון לכלבים היא שאלה חשובה אך לא היחידה. ראשית, בחנו את הפנסיון ואפשרו לכלב שלכם להסתובב שם על מנת לראות אם הוא מתחבר למקום ולמי שמנהל אותו. במידה והפנסיון עבר את הבדיקה הראשונית שלכם כולל המלצות, תהו לגבי פנסיון לכלבים מחיר ובצעו את ההחלטה הסופית שלכם. זכרו, פנסיון לכלבים הוא כנראה החלופה הטובה ביותר כאשר אין אתם יכולים לטפל בכלב שלכם. דאגו לו ואפשרו לו ליהנות בפנסיון מלא חברים חדשים על ארבע.

 


 

כמה עולה פנסיון לכלבים – המדריך המלא

נוסעים לחו”ל? יוצאים לחופשה? מעוניינים לקבל הצעת מחיר עבור פנסיון לכלבים?

פנסיון ‘בית ארז’, הינו אחד המתחמים הוותיקים בארץ לאירוח וטיפול של חיות מחמד. מעל 40 שנים שצוות הפנסיון מטפל במסירות ובנאמנות באלפי כלבים וחתולים ודואג להם לבית חם, אפילו אם מדובר בבית זמני. בנוסף, צוות הפנסיון מנוסה באילוף ואימון כלבים ומסייע למאות משפחות, המשאירים את חיית המחמד שלהם מספר פעמים בשנה, לקבלת טיפול נכון ומקצועי בחיות שלהם.

פנסיון כלבים- מה חשוב לדעת לפני שבוחרים ?

קיימים לא מעט פנסיונים לחיות, לא כולם באותה רמה ולא כולם מספקים את אותה רמה של תנאים, בטיחות, הגנה ושרות (לחיות עצמן ולבעלים שלהם).

 1. מי מנהל את הפנסיון– האם מדובר באוהבי חיות ? מה רמת המקצועיות וההשכלה של צוות העובדים ? חשוב לוודא שיש להם הסמכה ( של המדרשה לכלבנות למשל).
 2. ניסיון– ניהול פנסיון דורש ידע ובעיקר ניסיון. חפשו פנסיון עם מוניטין ורקורד ארוך שנים.
 3. התנאים שמקבלים החיות שמגיעות לפנסיון– גודל התא, שטחי המשחק (חצר גדולה) וכו’. להיבט הבטיחותי של החיה יש משקל רב ומניעת קרבות בין בעלי חיים חייב להילקח כשיקול מכריע בבחירת הפנסיון המתאים.
 4. טיפול רפואי לחיות במקרה חירום (רכב פינוי, וטרינר במתחם).
 5. טיפולים נוספים– מספרה, טיפול מונע של פרעושים וקרציות ועוד.

פנסיון לכלבים- מחיר

הכלב הוא לא רק חיית מחמד ולכן קוראים לו חברו הטוב של האדם. אנשים רבים מגדלים כלבים בבתיהם ולעיתים יותר מכלב אחד. אהבה לכלב היא אהבה מיוחדת והאהבה של הכלב אל בעליו, אינה מותנית בדבר. כאשר בעלי הכלב נאלץ להיפרד מהכלב למספר ימים בשל נסיעה, עבודה או שלל סיבות אחרות, בעל הכלב צריך למצוא פתרון הולם לכלבו. באם אין יכולת להשאיר את חיית המחמד בבית עם קרוב משפחה או חבר קרוב הדבר הנכון ביותר יהיה לשלוח אותו לפנסיון.

בפנסיון ניתן לאחסן את החיה לזמן קצר או ממושך, כמו כן ניתן לאלף את החיה ולעשות לה טיפולים שגרתיים כמו תספורת או טיפול בהידרותרפיה לאחר פציעות ( בית ארז מומחים בנושא).

מחיר פנסיון לכלבים מורכב ממספר קריטריונים: משך זמן ההישארות, הטיפולים שעוברת החיה ועוד. אנו רואים הבדלים גדולים במחירים בין הפנסיונים, הבדלים הנובעים בעיקר מהתנאים שמקבלת חיית המחמד ( תאים בודדים לכל כלב או משותפים, סוג האוכל, אופי המתקן, רמת המומחיות של הצוות המטפל ועוד ). ככל שהתנאים יותר טובים והפיקוח חזק יותר כך יגדל המחיר, ובצדק. בדרך פנסיון ביתי לכלבים יהיה זול יותר מפנסיון מקצועי הפעיל 24/7.

 

כמה עולה פנסיון לכלבים ליום ?

במתחם הגדול של ‘בית ארז’ ניתן למצוא שירותים כמו:

 • מתחם ענק הכולל מבנה בנוי גדול במיוחד.
 • משטח של דונם דשא.
 • מתקן אימונים פנימי בגודל של 800 מ”ר המאפשר אימונים וטיולים עם הכלבים בתנאי מזג אויר שאינם מאפשרים יציאה ושימוש במתקנים חיצוניים.
 • מספרה ומכון ספא משוכלל .
 • חנות לציוד ביתי ומקצועי.
 • צוות מקצועי במיוחד הנמצא במתחם 24 שעות ביממה.

 

מחיר ליום שהות- החל מ 90 ₪

יום שהות מתחיל מהשעה 09:00 בבוקר. לאחר השעה 09:00 בבוקר, מתחילה ספירה של יום שהות חדש.

 

פנסיון כלבים במרכז- מחירים, פרטים חשובים וכל מה שביניהם

לסיכום, כמה עולה פנסיון לכלבים היא שאלה חשובה אך לא היחידה. ראשית, בחנו את הפנסיון ואפשרו לכלב שלכם להסתובב שם על מנת לראות אם הוא מתחבר למקום ולמי שמנהל אותו. שנית, למדו על סוגי הטיפולים והשרות שהפנסיון מציע מעבר לשהות.

‘בית ארז’ הינו פנסיון כלבים בעל מוניטין גבוה במיוחד במרכז הארץ, קרוב לשדה התעופה (משמר השבעה). המקום מציע מגוון שירותים ששום מתחם אחר דומה בארץ לא מציע, הכוללים, שהות בתנאי פנסיון- ללא מגבלת זמן, מספרה, אילוף, שיקום רפואי מקצועי (הידרותרפיה) ובעיקר צוות מומחים בעל השכלה מתאימה וניסיון עשיר.

פנו עוד היום אל צוות הפנסיון ונשמח לעזור לכם בכל שאלה ובקשה,

חייגו: 050-6690778 / 054-6164444