כל אדם המגדל כלב מכיר את הדילמה – “מה לעשות עם הכלב כאשר הוא יוצא לחופשה או לחו”ל”. התשובות לכך הן ברורות, או למצוא קרוב משפחה או חבר שיסכים לארח את הכלב בביתו ולדאוג לו, או לגשת לפנסיון כלבים המציע שפע של יתרונות ומרחב לכלבים. פנסיון לכלבים הוא הבחירה הטובה ביותר, כיוון שהוא מאפשר לבעליהם של כלבם לדעת כי הכלב היקר להם מכל נמצא בידיים טובות.

 

פנסיון ברמה של בית מלון לכלבים

אהבה אינסופית, מרחב, יחס אישי – הם רק חלק ממה שכלבכם יקבל בפנסיון של בית ארז דוגסלייף

בית ארז הינו פנסיון לכלבים אשר ישמח לארח את החברים על ארבע בפנסיון לכלבים המציע עבורם חווית אירוח אירופאית. המקום הינו בנוי בסגנון אירופאי ובו יחידה פרטית לכל כלב, חדרים מרווחים וסוגי יחידות המותאמות באופן אישי לכל כלב.
פנסיון בית ארז מציע חווית ביתי עבור כלבים והוקם מתוך אהבה עזה לבעלי חיים, כך שבמידה והנכם נוסעים לחופשה, כלבכם יוכל ליהנות משפע של יתרונות שהמקום מציע.

מה תוכלו למצוא בפנסיון?

יחידות אירוח הכוללות חדרים מרווחים ויחידה אישית לכל כלב, מתקני שתייה המבטיחים את טריות המים, מתחם ענק הכולל מבנה בנוי גדול במיוחד, משטח של דונם דשא לטובת מרחב לכלבים בו הם יוכלו לרוץ ולהפיג מתחים. מתקן אימונים פנימי בגודל של 800 מ”ר המאפשר אימונים וטיולים בתנאי מזג קשים, מספרה ומכון ספא משוכלל לכלבים, חנות לציוד לבעלי חיים ועוד. מעבר לכך, הכלבים מקבלים מזון עשיר המותאם באופן אישי לכל כלב על פי גודלו ואופיו וגם אפשרות לקבלת תרופות על פי המלצת וטרינר במידה הצורך.

צוות מקצועי העומד לרשותכם

לצד תנאי המחיה המצוינים עבור כלבים, צוות של בית ארז מונה מדריכים ומטפלים מומחים בעל אהבה לבעל חיים אשר נמצאים במקום בכל שעות היממה לצורך השגחה על הכלבים. הצוות המקצועי דואג באופן אישי לכל כלב, כל אחד על פי צרכיו ועל פי הנחיות בעליו ויוודא כי הכלב חש בנוח, מטייל, משתלב עם כלבים אחרים ובמצב רוח טוב. ( קראו עוד על הפנסיון כלבים שלנו )

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...