נדרשים לנסיעה ממושכת ומחפשים אחר “סידור” אופטימאלי לכלביכם האהוב? זה הזמן לדעת הכול על שירותי פנסיון לכלבים המוצעים לכם בכלביות שונות ברחבי הארץ.

רבים מבעלי הכלבים שבינינו, נדרשים מעת לעת לנסוע או להיעדר מביתם למספר ימים או לתקופות ממושכות ובמקרים אלו הם נדרשים גם למצוא “סידור” אופטימאלי לכלבם האהוב. בחלק מהמקרים, בעלי הכלבים מסתייעים בבני משפחה, חברים ומכרים המסכימים להשגיח ולטפל בכלב בזמן היעדרם ובחלק מהמקרים הם מעדיפים להעביר את כלביהם האהוב לכל אותן כלביות המאפשרות שירותי פנסיון לכלבים.

מהו שירות פנסיון לכלבים?

שירותי פנסיון לכלבים הם למעשה שירותי טיפול והשגחה תקופתיים המוצעים לכל אחד ואחת מבעלי הכלבים שביניכם הנדרש להיעדר מסביבת ביתו לפרקי זמן כאלו ואחרים ו/או לאילו מביניכם שלנוכח שינויים והתרחשויות שונות בחייהם הם אינם יכולים לטפל בכלביהם במשך מספר ימים או שבועות.

שירות זה מאפשר לבעלי הכלבים שביניכם ליהנות משירותי טיפול והשגחה על כלביכם מסביב לשעון ולאורך כל שעות היממה, כאשר בין יתר השירותים המוצעים לכם בכל פנסיון לכלבים מוביל בתחומו תוכלו למצוא: שהייתו של הכלב בתא משלו, תזונה לאורך כל שעות היום, מעקב אחר מצבו הגופני והנפשי של הכלב, טיול עם הכלב ועוד.

פנסיון לכל סוגי הכלבים

מה ההבדל בין מכלאה לכלבים לבין כלביות המאפשרות שירותי פנסיון לכלבים?

כלביות במרכז הארץ או בכל איזור גיאוגרפי אחר, מסווג לשני סוגי כלביות עיקריות, סוג אחד כולל בתוכו את כל אותן מכלאות לכלבים הפועלות על ידי הרשות המקומית באותו אזור, והסוג השני כולל בתוכו מתחמי כלביות הפעולות על ידי אנשים פרטיים.
מכלאה לכלבים היא למעשה מכלאה בה מוחזקים כלבים נטושים ו/או כלבי רחוב אשר נאספו על ידי הגורמים הרלוונטיים מטעם הרשות המקומית. הכלבים השוהים במכלאות הם ברוב המקרים כלבים שבעליהם אינו ידוע מיהו ולכן הם מטופלים במקום למשך פרקי זמן מסוימים שלאחריהם הם מועברים לעמותות שונות לאימוץ כלבים.
מנגד, כלביות פרטיות הפועלות ברחבי הארץ, משמשות כמעין מתחמי אירוח ופנסיון לכלבים ובהם ניתנים שירותי פנסיון מלאים לבעלי כלבים המעוניינים להותיר את כלבם במקום לצרכי טיפול והשגחה בזמן היעדרותם.

כיצד לבחור פנסיון לכלבים?

במידה וגם אתם נדרשים להותיר את כלביכם באחד מאותם פנסיוני כלבים הפועלים ברחבי הארץ, אנו ממליצים לכם לבחור את זהות הפנסיון בהתאם למספר פרמטרים מקדימים הכוללים בין היתר את גודל ושטח הפנסיון, גודל התא בו מוחזק הכלב, תנאי ההחזקה בכלב לאורך שעות היום, הערב והלילה, סוג התזונה המסופקת לכלביכם במהלך שהותו בפנסיון, מספר השעות בהן הכלב מצוי בתוך תאו ומספר השעות בהן הכלב רשאי לטייל ברחבי שטח המקום בו פועל הפנסיון, הניסיון המקצועי העומד לרשות בעלי הפנסיון ופרמטרים נוספים היכולים להעיד על היחס אותו יקבל כלביכם מבעלי המקום ועובדיו במהלך שהותו בפנסיון.

אולי יעניין אתכם גם...