כל מי שמחזיק ברשותו כלב אהוב יודעי כי עליו לדאוג לכל צרכיו בכל עת, אך כאשר הוא יוצא לחופשה או לעיסוקים שונים ויעדר לכמה ימים, עליו למצוא פתרון לכלבו. האפשרויות במקרים אלו הן לא רבות: או לשים את הכלב אצל חברים או בני משפחה, או לשים את הכלב אצל פנסיון כלבים המציע מרחב עשיר, צוות מיומן שיטפל בו, חי חברה, טיפול מסור ועוד. ההתלבטות במקרה זה היא רבה, הרי מצד אחד פנסיון כלבים הוא בתשלום ולשים את הכלב אצל חברים הוא לרוב בחינם. אך חשוב לציין כי ההבדלים בין השניים הם רבים ומחירי הפנסיון סבירים בהחלט, כך שמגיע לכלב שלכם להתפנק בדיוק כפי שאתם מתפנקים בחופשה.

 

הכלבים בשעת חצר בפנסיון של בית ארז

כל הסיבות לשים את הכלב בפנסיון

הכלב יוכל לקבל את הטיפול הטוב ביותר על ידי צוות מומחים המתמחה בטיפול בכלבים. בשונה מחברים או בני משפחה, הם אולי לא בעלי ניסיון בגידול כלבים, כך שברוב הפעמים אנשים שאינם יודעים לגדל כלבים מתקשים לטפל בהם כמה ימים.

גן עדן של ממש פנסיון כלבים הינם שונים מבחינת פאר וגודל מפנסיונים שהיו בעבר והם מציעים תנאי אירוח ברמה שלא חלמתם, אפילו בתנאים שכל אחד מאיתנו היה רוצה עבורו, ממש כמו בית מלון מפואר. פנסיונים לכלבים מכילים מרחב מרווח בו הכלבים יכולים לנוע בחופשיות ולצאת כמה פעמים ביום.
טיפול רפואי בעת הצורך במידה והכלב זקוק לטיפול רפואי, אם זה תרופות משחות או כל דבר אחר שהומלץ על ידי וטרינר, הוא יכול לקבל זאת על ידי צוות המטפלים בפנסיון והם יוכלו לעקוב אחרי מצבו הבריאותי ובעת הצורך להפנות אותו לווטרינר.
אילוף כלבים רוב הפנסיונים מציעים שירתים נלווים וביניהם גם אילוף גורים וכלבים, כך שזו הזדמנות נהדרת לשלוח את הכלב ם לפנסיון וגם לאילוף. מעבר לכך, לרשות הכלב מרחבים עצומים ומקומות אימון שיוכלו לשמש אותו בעת שהייתו לפנסיון.
אם כך, אל תחשוב פעמים, פשוט גשו לפנסיון כלבים ותהיו בטוחים כי החיה האהובה עליכם נמצאת בידיים טובות – צרו איתנו קשר למידע ופרטים נוספים

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...