פנסיון לכלבים הנו מקום אידאלי להשארת הכלבים בעת יציאה לחופשה או טיסה לזמן מסוים בחו”ל, כמו גם הוא אידיאלי עבור בעלי כלבים המעוניינים לשלוח את הכלב לאילוף.  בפנסיון הכלב יקבל את כל התנאים האידיאלים עבורו, כך שבעל הכלב יידע כי הוא יהיה בידיים טובות ונאמנות בכל תקופת השהייה במקום. פנסיונים לרוב יהיו במרחבים פתוחים, כלומר בקיבוצים ומושבים בהם הכלבים ישהו במבנה צמוד קרקע שיאפשר להם לצאת בקלות לרחבה בה הם ירוצו לטייל להנאתם עם כלבים נוספים הנמצאים בפנסיון. הפנסיונים המוצעים כיום בשוק הם מפוארים במיוחד ומפנקים, כמובן שיש רמות שונות של אירוח שבסופו של דבר מסתכם בתעריף המקובל על פי אופי וסוג האירוח הניתן במקום.

 

הקושי של להשאיר את הכלב האהוב לבדו בפנסיון

רק מי שמגדל כלב מבין עד כמה הוא אהוב וחלק אינטגרלי מהמשפחה, ממש כמו אחד הילדים, ולכן רבים מתקשים לעזוב את הכלב גם אם מדבר על תקופה קצרה, ולכן ישנה חשיבות רבה לבחירת פנסיון המעניק יחס אישי וחם לכלבים כדי שהכלב יהיה מרוצה ובעליו עוד יותר. את הפנסיונים ניתן לכנות מלונות לכלבים, כיוון שהם ברמת אירוח גבוהה במיוחד המדמה אירוח של מלון חמישה כוכבים. ישנם פנסיונים בהם כל כלב יקבל תא מרווח משלו או יחלוק תא עם כלב אחד, האוכל הניתן להם הוא ברמה גבוהה, הצוות הינו מקצוע ומכיל גם מאלפי כלבים, ישנם פנסיונים בהם הכלבים יוכלו ליהנות משירות מספרה, מחטיפים טעימים, טיפול וטרינרי, חצר גדולה ומרווחת, מתקני משחקים ייעודיים לכלבים ובכלל רמות גבוהות של אירוח.

כלב רודף אחרי כדור

פנסיון כלבים בהתאמה אישית

ההיצע הרב של פנסיונים לכלבים בשוק מאפשר לנו לבחור את הפנסיון המתאים ביותר עבור הכלב, כך שעל ידי סקירה קצרה של הפנסיונים הקיימים תוכלו לבחור פנסיון המותאם אישית לכלבכם ולדעת כי הוא יהיו במקום המתאים לו ושם יקבל טיפול אישי ומסור מהצוות במקום. פנסיון כלבים אומנם מתאים לכל אחד, אך יש צורך לבחור בפנסיון המתאים לאופי הכלב שלכם לדוגמא – על פי גילו, על פי סוג הכלב, משקלו, מצב בריאותו, צרכיו האישיים, כלב קטן או גדול, כלב אנרגטי הדורש מרחבים ועוד.

כלב עם מאמן בפנסיון

בחירה נכונה של פנסיון לכלבים תאפשר לכם ליהנות מחופשה ללא דאגות

כאשר בוחרים בצורה נכונה פנסיון כלבים המתאים לאופיו של הכלב וגם כזה שמציע את התנאים הכי טובים וכמובן יחס אישי ומסור, תוכלו ליהנות מחופשה שקטה ללא דאגות מתוך ידיעה שהכלב האהוב עליכם מטופל כראוי וכל צרכיו מסופקים לו עי ידי צוות המקום. כאשר תחזור מהחופשה הכלב ישמח לראותם יחד עם זאת הוא יהיה שמח, שבע, מטופח וזאת מכיוון שקיבל בפנסיון יחס ראוי וכמובן יחס אישי ואדיב כמו שרק אוהבי כלבים יכולים להעניק.

 

אולי יעניין אתכם גם...