מהי חוות גידול לכלבים ומהם השירותים השונים המוצעים על ידי חוות גידול לכלבים ? כל מה שצריך וחשוב לדעת על חוות לגידול כלבים בכתבה שלפניכם.

חווה לגידול כלבים היא למעשה מתחם ייעודי המשלב בתוכו מגוון רחב של שירותים שונים המיועדים לבעלי כלבים ו/או לאילו מביניכם המעוניינים לאמץ כלב לצרכי גידול ביתי. רוב החוות לגידול כלבים בארץ משמשים כמעין פנסיון לכלבים בו בעלי כלבים יכולים להותיר את כלביהם כאשר הם נדרשים לנסיעה ממושכת אליה כלבם האהוב איננו מצטרף. כמו כן, חוות גידול כלבים משמשות גם כמעין בתי גידול לכלבים מזנים מסוימים וגם כמתמחי אימוץ כלבים לקהל הרחב.

בית ארז - לא עוד פנסיון לכלבים

 

מה השירותים המוצעים לכם בחוות לגידול כלבים?

השירותים השונים המוצעים לכם בחווה לגידול כלבים כוללים בין היתר:

שירותי אימון ואילוף לכלבים

שירות מקצועי המיועד לכל סוגי הכלבים המיושם על צוות מאפלים מנוסה ומיומן הפועל במתחם החווה. במקרים מסוימים, תהליכי האימון והאילוף של הכלב מיושמים במסגרת תנאי פנסיון בשטח החווה, כלומר, כלבכם שוהה במקום למשך מספר שבועות שבמהלכן הוא משתתף באימונים או אפילו קורס אילוף בפנסיון עצמו.

פנסיון לכלבים

פנסיון כלבים הוא למעשה שירות שמרטפות לכלבים והוא מוצע לכלל בעלי הכלבים הנדרשים לנסיעה בת מספר ימים או לפרקי זמן ממושכים יותר. בחוות גידול כלבים מקצועית ומובילה בתחומה תוכלו למצוא יחידות פנסיון פרטיות לכל כלב בהתאם לסוג הכלב, גודלו ומשקלו. במשך תקופת שהותו של הכלב בפנסיון הוא נהנה מטיולים יומיים בשטח החווה, תזונה נכונה ואיכותית ומעקב שוטף אחר מצבו של הכלב לאורך כל שעות היממה.

הידרותרפיה לכלבים

שירות זה מיושם בחוות גידול כלבים מובילות והוא משלב בתוכו שיטת טיפול ייעודית באמצעות מים המיועדת לצרכי סיוע בתהליכי שיקום של כלבכם לאחר פציעה או ניתוח. שיטת הטיפול ההידרותרפי לכלבים מסייעת רבות לכל סוגי הכלבים לחזור לתפקוד רגיל לאחר פציעה או ניתוח ובין היתר היא מותאמת לכלבים הסובלים מחולשה, צליעה וכאבים כאלו ואחרים. את הטיפול ההידרותרפי לכלבים מומלץ ליישם לאחר פציעת הכלב בתאונה, ניתוחים שונים בגופו ולכלבים הסובלים מבעיות מפרקים, אגן, בעיות בעמוד השדרה ועוד.  ( לחצו כאן לפרטים נוספים )

 

הידרותרפיה לכלב

 

מספרה לכלבים

שירות מקצועי נוסף המוצע לכם בחוות גידול כלבים מובילות בתחומן הינו שירות מספרה לכלבים המאפשר לבעלי הכלבים ליהנות ממגוון רחב של שירותי טיפוח לכלביהם, לרבות, תספורת כלבים המותאמת לגזע וסוג הכלב, טיפול ייעודי להברשת שיער ופתיחת קשרים, גזיזת ציפורניים במידת הצורך, ניקוי אוזני כלבים ומריטת שערות מאוזני הכלב במידת הצורך, מקלחות פינוק לכלבים ועוד.

בנוסף לשירותים אלו, בחלק מחוות הגידול השונות הפועלות בארץ תוכלו למצוא גם שירותי אימוץ במסגרתם הקהל הרחב יכול לאמץ כלבים המיועדים לאימוץ. כלבים המיועדים לאימוץ בחוות גידול כלבים הינם כלבים אשר טופלו ואומנו בחווה והם מותאמים לצרכי גידול ביתי.

אולי יעניין אתכם גם...