פנסיון לכלבים הוא אופציה נהדרת עבור אנשים המגדלים בביתכם כלבים, הרי לא תמיד ניתן לקחת את הכלב לכל מקום וכאשר הם נעדרים לזמן ממושך, יש צורך לדאוג לכלב. כיום, יש לא מעט פנסיונים הפרוסים ברחבי הארץ המציעים רמות שונות של אירוח כולל תאים אישיים לכל כלב ומרחב רב בו הכלבים יוכלו ליהנות ולבלות ולקבל את התנאים הטובים ביותר. אופציה זאת מאפשר לאנשים לנסוע לחופשה בראש שקט ולדעת כי הכלב היקר להם מכל נמצא בידיים טובות.

המעבר לפנסיון כלבים אינו קל עבור רבים, כיוון שכלבים מרגישים הכל וכבר כאשר אתם אורזים את המזוודה הם חשים כי משהו אינו תקין, לכן תמיד כדאי ללכת לבקר בפנסיון עוד טרם המעבר, כך הכלב יריח את המקום, יכיר את המטפלים ויתרגל אליו. חשוב לציין כי היום הראשון הוא קצת לא נעים לכלב, הרי כלבים רגילים לבית מסוים ובכלל לסדר יום קבוע, אך הם יתרגלו במהירות לסדר אחר, לכן ניתן להשאיר כלבים בפנסיון גם לזמן ממשוך כמו – שבועיים שלושה ואפילו חודש ויותר.

הכלבים בשעת חצר בפנסיון של בית ארז

מה חשוב לדעת כאשר בוחרים פנסיון?

הזמן לא תמיד קובע בעת השארת הכלב בפנסיון, הרי לא תמיד מתאפשר לנו לקחת את הכלב לחופשה ולעתים אנשים נאלצים לשים את הכלב היקר להם מכל בפסיון אפילו כמה חודשים, אך מה שחשוב הוא – לבחור בפנסיון איכותי שבו הכלב יוכל לקבל את כל מה שהוא זקוק ואפילו הרבה חום ואהבה שהוא רגיל לקבל מבעליו. לכן, חשוב להקפיד ולבחור פנסיון המציע את כל השירותים עבור הכלב, אם זה שירותי מספרה, שירותים רפואיים על ידי וטרינר, צוות חם ואוהב שיעניק לכלב אהבה, תאים מרווחים ואסתטיים, אוכל איכותי, מרחב, פעילויות לכלבים ובכלל כל מה שהוא זקוק לו עד שתחזרו מחופשה.

המטפלים והכלבים בפנסיון בית ארז דוגסלייף

על מנת לבחור פנסיון שכזה, עליכם לברר בכמה מקומות ולהגיע ולהתרשם מהפנסיון יחד עם הכלב ולראות כיצד הוא מגיב. על מנת להקל על הכלב את המעבר, רצוי להביא משהו אישי מהבית כמו- שמיכה, משחק או מיטה. לחצו כאן למידע נוסף על הפנסיון הביתי של בית ארז

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...