נסיעה לחופשה היא ללא ספק אחד הדברים החשובים המאפשרים לכל אחד מאיתנו להתרענן משגרת היום יום הלחוצה. כל אחד המחזיק ברשותו חבר ההולך על ארבע מכיר מקרוב את הדילמה – האם להשאיר את הכלב אצל חברים או בני משפחה או בכלל לשלוח אותו לפנסיון שבו הוא יקבל יחס חם ואישי מאנשי מקצוע מטפלים מיומנים. כמו שאנו זקוקים לחופשה, כך גם הכלב שלכם זקוק לרענון קטן מדי פעם ולהיות עם חבריו ולקבל יחס אישי כל היום. השהות בפנסיון כלבים תורמת רבות לכלב, כיוון שבפנסיון הוא יוכל ליהנות ממגוון רב של פעילויות הנערכות בפנסיון ושירותים נלווים שונים כמו – מספרה, אילוף, שירות רפואי, אוכל איכותי ובכלל כל דבר שהוא זקוק לו.

פנסיון ברמה של בית מלון לכלבים

כיצד עובר סדר הים בפנסיון כלבים?

ראשית, נציין כי יש לא מעט פנסיונים של כלבים הפרוסים בכל רחבי הארץ וכל אחד מהם מציע רמת אירוח שונה, כאשר ההמלצה היא לבחור פנסיון המציע רמה גבוהה של אירוע לצד מגוון פעילויות וכמובן מרחב רב לכלבים ומקום אסתטי. במהלך היום הכלבים השוהים בפנסיון ייהנו ממרחב רב של דשא בו הם יוכלו לשוטט בכיף ולשחק עם חבריהם, הם ייהנו מארוחות, שתייה, יחס חם ופינוקים על ידי המטפלים במקום ופעילויות. בערב הכלבים יוכנסו לתאים מרווחים לשנת לילה, חלקם בתא אישי ופרטי משלהם וחלקם יחלקו תא עם חבר.

כמובן שסדר היום משתנה מפנסיון לפנסיון, אך ישנם מקומות שבהם במהלך היום הכלב יוכל ליהנות מפעילויות ותכניות אימונים המועברים על ידי מאלפי כלבים וצוות הפנסיון. לרוב, הכלבים יוצאים בקבוצות קטנות לחצר, על מנת שהם יוכלו ליהנות עם חבריהם ולקבל את מלוא תשומת הלב מצוות הפנסיון. כמו כן, ישנם פנסיונים המציעים שירותים נלווים לכלבים, מה שתורם רבות לשהותם בפנסיון כמו – שירותי מספרה, אילוף כלבים, שירותי רפואה על ידי וטרינר ועוד מיני רבים.

בכל מקרה, כאשר בוחרים פנסיון מומלץ לכלבים בעת יציאה לחופשה, מומלץ לבחור בפנסיון מרווח המקפיד על כללי בטיחות על היגיינה של המקום, על תזונה נכונה ובריאה לכלבים, על שהות נעימה ובכלל על כל פרמטר אחר שחשוב לכם.

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...