בית ארז דוגסלייף מציע פנסיון כלבים בסטנדרט אירופאי עם מרחב עצום שבו הכלבים יוכלו לשוטט בהנאה ולקבל את כל מה שהם זקוקים. הפנסיון פונה לאנשים המעוניינים לצאת לחופשה ואין להם היכן להשאיר את הכלב האהוב עליהם, כך שניתן לפנות לפנסיון וליהנות מצוות חם ומסור שיטפל בכלבים בעת שהותכם בחופשה. לצד המרחב הרב והתאים האסתטיים בהם שוהים הכלבים, ניתן למצוא מגוון פעילויות לכלבים השוהים בפנסיון הנערכים בחצר של הפנסיון, כך שהכלבים ייהנו ותוכלו לדעת כי הכלב היקר לכם מכל נמצא בידיים טובות.

קצת על הצוות החם של הפנסיון

צוות המטפלים בפנסיון מורכב מאנשי צוות מוסמכים האוהבים בכל ליבם את חברינו ההולכים על ארבע והם מספקים שירות אישי וחם לכל כלב, כאילו היה ממש שלהם. הצוות המקצועי מורכב ממטפלים מוסמכים, וטרינר, מאלפי כלבים מיומנים, צוות חם ומסור הפועל במספרה, צוות מטפלים בשיטת הידרותרפיה שהיא טיפול ושיקום בבריכה השיקומית של הפנסיון המאפשרים ריפוי ממחלות שונות וכאבי שרירים ומפרקים לכלבים ועוד מיני רבים.
המטרה של אנשי הצוות והנהלת הפנסיון להעניק לכלבים בית חם בו הם יוכלו לשהות בצורה מיטבית בפנסיון. צוות המטפלים בפנסיון הינו מנוהל בידי גיא הבוגר מדרשה לכלבנות שלב א’ ושלב ב’ ומציע ניסיון של 20 שנים בתחום הכלבנות, מה שמאפשר לכם לדעת שהכלבים יהיו בידיים הטובות ביותר בעת שהייתם בפנסיון.

הכלבים בשעת חצר בפנסיון של בית ארז

פעילויות עם כלבים בחצר

במהלך שהות הכלבים בפנסיון, הם יוכלו ליהנות מפעילות מהנה בחצר של הפנסיון המתקיימת יום יום. המתחם בו מתקיים הפעילות הינו משטח של דונם דשא בו הכלבים יוכלו ליהנות ממרחב עצום. בנוסף, קיים משטח מקורה לטובת אימונים המכיל 800 מ”ר המאפשר אימונים ופעילות עם הכלבים כאשר גשום בחוץ, כך שגם בימי החורף הכלבים יוכלו ליהנות ממרחב אינסופי ואפשרויות מגוונות.
הצוות של בית ארז מציע פנסיון כלבים שזמין 24/7 במשמרות מתחלפות, כך שהכלבים יוכלו ליהנות מהצוות החם של הפנסיון בכל שעות היום. כמו כן, במקום ישנו וטרינר אשר זמין עבור הכלבים, כך שבעת הצורך ניתן לקבל גם שירותי רפואה.

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...