פנסיון לכלבים הינו מקום אידאלי המאפשר לבעלי כלבים המעוניינים לצאת לחופשה לשים את הכלב האהוב שלהם ולהיות רגועים כי הוא מקבל תנאים טובים, מרחב וחום ואהבה. כיום, ניתן למצוא פנסיונים מפוארים אשר לעיתים הם מפוארים ועם תנאי מחייה מצוינים הרבה יותר מכפי שהם היו בעבר, כך שכל אחד יכול לשים את כלבו בפנסיון. פנסיון כלבים מתאים לכל אחד, אך יש צורך לבחור פנסיון המתאים ביותר לכלב שלכם, הן מבחינת גילו, מצב בריאותו, צרכיו האישיים ועוד.

פנסיון הוא הזדמנות נהדרת לשלוח את הכלב האהוב שלכם לנוח כמה ימים וגם אתכם לחופשה קסומה שבה שינכם תיהנו. בפנסיון כלבים מקבלים טיפול אישי על ידי צוות המקום אשר דואג להם לכל חסרונם, אם זה להוציא אותם לעשות צרכים, לספק להם אוכל עשיר, שירותי מספרה ואמבטיה, שירותי אילוף ואימון ועוד שירותים רבים.

כלב עם מאמן בפנסיון

על מנת לייעל את שהייתם ולהימנע ממקרים של הדבקות במחלות שונות, ישנם כלבים מסוימים שאינם יכולים לשהות בפנסיונים מסוימים על מנת שלא להדביק כלבים אחרים. ישנם פנסיונים המאפשרים להכניס כלבים חולים, אך בתנאים מסוימים וכנראה גם בעלויות גבוהות יותר, כיוון שהטיפול בהם יותר אינטנסיבי. ישנן מחלות מסוימות שאינן מאפשרות כלל להכניס כלבים לפנסיון כמו למשל – כלבים המשלשלים, בעיות בבלוטת התריס, סרטן חלילה, בעיות באוזניים, קושינג כלבים, תולעת הפארק, כלבת, דמודקס, היגרומה, אלרגיות ומחלות עור ועוד מיני מחלות שונות אחרות שאינם מאפשרות להכניס את הכלבים לפנסיון בשל חשש כי הם ידביקו כלבים אחרים או שיהפכו לנטל עבור המטפלים.

אם כך, במקרים אלו יש להתייעץ עם וטרינר ולבחון את הנושא. מה עושים במקרה של כלב חולה? השאלה הנשאלת היא מאיזו מחלה סובל הכלב, ישנם מקרים שמדובר במחלות שאינן מדבקות כדוגמת – מחלת סרטן או מחלות שונות נוספות, לכן כדאי להתייעץ עם צוות המטפלים בפנסיון ולבחון אפשרויות שונות. במקרים אלו, צוות המטפלים מתייעץ עם וטרינר על מנת לבחון אם ניתן להכניס את הכלב החולה ולהעניק לו טיפול מיוחד. מה עושים במקרה של כלבים קשישים? ישנם כלבים קשישים שאף הם סובלים מבעיות בריאותיות שונות ולא תמיד ניתן לקבל אותם לפנסיון.

במקרה זה, כדאי לברר על פנסיונים לכלבים קשישים או לברר אם אפשר לשלב את הכלב בבית אבות לכלבים אשר פרוסים ברחבי הארץ, כך שהכלב יוכל לקבל טיפול אישי ומסור. ישנם מקרים שאין מנוס ועל בעלי הכלבים למצוא סידור אחר וישנם מקרים שניתן לקבל את הכלב אך לשים אותו ביחידה נפרדת ולהעניק לו טיפול צמוד על ידי מטפלים.

לפרטים למידע על הפנסיון לכלבים של בית ארז דוגסלייף לחצו!

הכלבים בשעת חצר בפנסיון של בית ארז

טרם בחירת פנסיון, חשוב לשים לב לפרמטרים הבאים

בחרו בפנסיון המציע הפרדה יחידות פרטיות לכל כלב

דבר זה הוא חשוב, בעיקר אם מדובר בכלבים קטנים, כלבים חולים, כלבם מיוחדים ועוד. לכן, טרם בחירת פנסיון לכלבים, בדקו את פרמטרים אלו היטב.

מקום מרווח

חשוב לוודא כי מדובר במקום מרווח המציע תנאי מחייה טובים עבור כלבכם. לרוב, פנסיונים מחזיקים במרחבים בהם כלבים יוכלו לשוטט בחופשיות וליהנות מחיי חברה.

צוות מיומן

חשוב לבחור בפנסיון המציע צוות מקצוע ושילוב של מאלפי כלבים במידת הצורך וכמובן מקום המעניק תשומת לב והרבה אהבה לכל כלב.

מקום אסתטי

ניקיון במקום זה הוא חשוב, הרי יש לא מעט מחלות שיכולות לעבור בין כלבים, לכן חשוב לבחור במקום אסתטי הפועל על פי הנחיות של משרדים ממשלתיים. מעבר לכך, יש לוודא כי הצוות מצבע חיטוי יום יומי לחדרים.

הפרדה בין כלבים

חשוב לבחור בפנסיון המציע הפרדה בין כלבים. ישנם מקומות המציעים יחידה לכל כלב וישנם מקומות המציעים זוגות או שלישיות בכל חדר.

אוכל

חשוב לוודא איזה אוכל מוגש לכלבים. לרוב הפנסיון מגיש לכלבים אוכל מטעמו, לכן חשוב שזה יהיה אוכל משובח. אם קיימת אלרגיה למאכלים מסוימים או שאתם מעדיפים שכלבכם יאכל אוכל מסוים, יש לוודא כי זה אפשרי.

שירותי נלווים

חשוב לוודא כי הפנסיון מציע שירותים נוספים כמו – מספרה לכלבים, שירותי אמבט ורחיצה לכלבים, חטיפים, משקים, אימונים, שירות אילוף כלבים ועוד מיני שירותים נלווים נוספים על פי דרישה.

פנסיון לכל סוגי הכלבים והחתולים

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...