בית ארז הינו פנסיון לכלבים שהוקם על ידי בעלי מקצוע מיומנים המביאים איתם אהבה עזה לכלבים. הפנסיון מכיל שטח עצום לצד שטח מקורה בהם הכלבים יוכלו לשהות בנוחות רבה כאשר הנכם בחופשה או סתם מעוניינים לשלוח את הכלב לשיקום או לכמה ימים של כיף. הפנסיון של בית ארז בנוי בסטנדרט אירופאי ובו כל מה שכלבכם צריך ואפילו קצת יותר, הרי אנו מעוניינים להעניק לכלבכם את הטוב ביותר, כך שתצאו לחופשה בראש שקט.

 

כלב בשעת טיפול הידרותרפיה

טיפול ודאגה לכלבים מא’ ועד ת’

מעבר למרחב הפתוח, התאים הנוחים והמרווחים הנמצאים בפנסיון, הכלבים יוכלו ליהנות ממגוון רב של שירותים נוספים, כך שהם לא ירצו לעזוב את המקום, אבל זה כבר סיפור אחר. בפנסיון הכלבים יוכלו ליהנות מהשירותים הבאים:

התאמת אוכל לכלב – כל כלב בפנסיון מקבל אוכל ייחודי משלו המתאים לו על פי גילו, הרגלו ועל פי רגישות מסוימת. כמו כן, הפנסיון מחזיק באוכל יוקרתי ואיכותי מהמותגים הגדלים ביותר, כך כלבכם יוכל ליהנות מאוכל המותאם לו באופן אישי.

שירות וטרינרי צמוד – הכלבים בפנסיון יוכלו ליהנות משירות של וטרינר צמוד, כך שחלילה במידת הצורך הכלב ייבדק על ידי הוטרינר. כמו כן, הצוות המטפל והוטרינר יהיו בקשר עם הוטרינר האישי שלכם, כך שהם ידעו כיצד לפעול במקרה של בעיה רפואית מסוימת.

צוות מלווה – ישנו צוות 24/7 העומד לרשות הכלבים ומשגיח עליהם. הצוות של בית ארז הינו מיומן ובעל אהבה עזה להולכים על ארבע, כך שכלבכם ייהנה מחיבוק חם וטיפול אישי מסור לאורך כל השהות בפנסיון.

פעילות בחצר – הכלבים השוהים בפנסיון יוכלו ליהנות מפעילות מגוונת בחצר המרווחת של המקום.

לפרטים נוספים על פנסיון לכלבים של בית ארז דוגסלייף

המטפלים והכלבים בפנסיון בית ארז דוגסלייף

שירותים נלווים נוספים

אורחי הפנסיון יוכלו ליהנות ממגוון רב של שירותים נלווים שיעשירו את השהות בפנסיון כמו שירות מספרה וטיפוח, שירות אילוף כלבים על ידי מאלף מקצועי ומיומן, טיפולי הידרותרפיה שהם טיפולים בבריכה השיקומית של הפנסיון המאפשרים ריפוי ושיקום ממחלות שונות וכאבי שרירים ומפרקים. כמו כן, יש לא מעט שירותים נוספים מהם יוכלו ליהנות האורחים, כל אחד על פי צרכיו והעדפותיו.

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...