עבור כה רבים מאתנו, ידידינו הקטנים ובעלי הפרווה הפכו מזמן לחלק מהמשפחה, במלוא מובן המילה. כשכוש הזנב שלהם כשהם מקבלים את פנינו בשמחה בהגיענו הביתה, מבטם הטוב והאוהב הכמה לליטוף כשהם נעמדים לצדנו או מצטנפים לרגלינו, ליקוקי החיבה שהם מרעיפים עלינו ונביחות השמחה שלהם כשאנו זורקים להם כדור או עצם למשחק או עומדים לתת להם פינוק בדמות מעדן מפתה – כל אלו ממחישים עד כמה נכונה המימרה הידועה שהכלב הוא ידידו הטוב של האדם.

אולם מה נעשה כשאנו עומדים בפני נסיעה ממושכת לחוץ לארץ, ואין לנו קרובי משפחה או חברים המוכנים או מסוגלים לדאוג לחיית המחמד האהובה שלנו בזמן היעדרותנו? כיצד נוכל לעזוב מבלי לדעת שיקירינו ההולכים על ארבע נמצאים בידיים בטוחות וזוכים לטיפול החם, המסור, הדואג והאחראי שהם ראויים לו?

פנסיון ביתי לכלבים

במצבים כאלו, על בעלי חיות מחמד לחפש בייביסיטר לכלבים עם מחויבות למקצוע וניסיון רב שנים בתחום. פנסיון ביתי לכלבים חייב לדאוג לכל צרכיו הפיזיים והרגשיים של הכלב. רק פנסיון כלבים שבן לווייתנו הנאמן, האהוב והמכשכש בזנב ירגיש בו בנוח יכול להתאים עבורו. כי בכל הנוגע לכלבים שלנו – אסור לנו להתפשר על פחות מהטוב ביותר.

אבל כיצד נדע איזה פנסיון כלבים יהיה טוב מספיק עבור בני לווייתנו הנאמנים על ארבע?

בית ארז דוגסלייף – פנסיון כלבים ביתי בעל 50 שנות מצוינות

אם אתם זקוקים לבייביסיטר לכלבים – אתם יכולים להפסיק לחפש. בית ארז דוגסלייף – פנסיון ביתי לכלבים הוקם לפני למעלה מחמישים שנה בחצר משפחת מילטין במשמר השבעה במרכז הארץ, והיה מחלוצי תחום הבייביסיטר לכלבים בישראל. הפנסיון הוקם על פי סטנדרטים אירופיים מתקדמים ביותר לטיפול בחיות מחמד, מעסיק צוות מקצועי ומיומן בעל עשרות שנים של ניסיון עם מגוון רחב של בעלי חיים וכולל בין היתר מתחם ענקי לכלב ולחתול המתחלק למתחם לדשא בגודל של דונם ולמתקן אימונים פנימי ומקורה בהיקף של כשמונה מאות מטרים רבועים.

בנוסף לכך, כולל הפנסיון מכון ספא ומספרת כלבים, טיפולי הידרותרפיה וחנות לציוד ביתי ופינוקים לכלב. הפנסיון מורכב ממגוון סוגי יחידות בגדלים שונים המותאמות לכלבים תוך התייחסות לגיל, גודל ואופי, ומאכיל אותם רק במזונות יוקרתיים ובמסגרת תזונה המותאמת לכל אחד מהם אישית.

כשמדובר בפנסיון ביתי לכלבים, בית ארז דוגסלייף הוא מהאיכותיים, המסורים והמתקדמים בישראל. תנו לנו לעזור גם לכם לנסוע בלב שקט. צרו איתנו קשר עוד היום!

אולי יעניין אתכם גם...