פנסיון הוא הזדמנו נהדרת לשלוח את הכלב האהוב שלכם לנוח כמה ימים וגם אתכם לחופשה קסומה שבה שינכם תיהנו. בפנסיון כלבים מקבלים טיפול אישי על ידי צוות המקום אשר דואג להם לכל חסרונם, אם זה להוציא אותם לעשות צרכים, לספק להם אוכל עשיר, שירותי מספרה ואמבטיה, שירותי אילוף ואימון ועוד שירותים רבים. אך על מנת לייעל את שהייתם ולהימנע ממקרים של הדבקות במחלות שונות, ישנם כלבים מסוימים שאינם יכולים לשהות בפנסיונים מסוימים על מנת שלא להדביק כלבים אחרים. ישנם פנסיונים המאפשרים להכניס כלבים חולים, אך בתנאים מסוימים וכנראה גם בעלויות גבוהות יותר, כיוון שהטיפול בהם יותר אינטנסיבי.

פנסיון הוא הזדמנות נהדרת לשלוח את הכלב האהוב שלכם לנוח כמה ימים וגם אתכם לחופשה קסומה שבה שינכם תיהנו. בפנסיון כלבים מקבלים טיפול אישי על ידי צוות המקום אשר דואג להם לכל חסרונם, אם זה להוציא אותם לעשות צרכים, לספק להם אוכל עשיר, שירותי מספרה ואמבטיה, שירותי אילוף ואימון ועוד שירותים רבים. אך על מנת לייעל את שהייתם ולהימנע ממקרים של הדבקות במחלות שונות, ישנם כלבים מסוימים שאינם יכולים לשהות בפנסיונים מסוימים על מנת שלא להדביק כלבים אחרים.

שני כלבים משחקים בפנסיון

מה עושים במקרים של כלבים חולים?

ישנם פנסיונים המאפשרים להכניס כלבים חולים, אך בתנאים מסוימים וכנראה גם בעלויות גבוהות יותר, כיוון שהטיפול בהם יותר אינטנסיבי. ישנן מחלות מסוימות שאינן מאפשרות כלל להכניס כלבים לפנסיון כמו למשל – כלבים המשלשלים, בעיות בבלוטת התריס, סרטן חלילה, בעיות באוזניים, קושינג כלבים, תולעת הפארק, כלבת, דמודקס, היגרומה, אלרגיות ומחלות עור ועוד מיני מחלות שונות אחרות שאינם מאפשרות להכניס את הכלבים לפנסיון בשל חשש כי הם ידביקו כלבים אחרים או שיהפכו לנטל עבור המטפלים.

אם כך, במקרים אלו יש להתייעץ עם וטרינר ולבחון את הנושא. מה עושים במקרה של כלב חולה? השאלה הנשאלת היא מאיזו מחלה סובל הכלב, ישנם מקרים שמדובר במחלות שאינן מדבקות כדוגמת – מחלת סרטן או מחלות שונות נוספות, לכן כדאי להתייעץ עם צוות המטפלים בפנסיון ולבחון אפשרויות שונות. במקרים אלו, צוות המטפלים מתייעץ עם וטרינר על מנת לבחון אם ניתן להכניס את הכלב החולה ולהעניק לו טיפול מיוחד.

מה עושים במקרה של כלבים קשישים?

ישנם כלבים קשישים שאף הם סובלים מבעיות בריאותיות שונות ולא תמיד ניתן לקבל אותם לפנסיון. במקרה זה, כדאי לברר על פנסיונים לכלבים קשישים או לברר אם אפשר לשלב את הכלב בבית אבות לכלבים אשר פרוסים ברחבי הארץ, כך שהכלב יוכל לקבל טיפול אישי ומסור. ישנם מקרים שאין מנוס ועל בעלי הכלבים למצוא סידור אחר וישנם מקרים שניתן לקבל את הכלב אך לשים אותו ביחידה נפרדת ולהעניק לו טיפול צמוד על ידי מטפלים.

כמובן שכל מקרה נבדק לגופו, ולכל מקרה ניתן המענה המתאים. מוזמנים לפנות אלינו ולהתייעץ.

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...