כל מי שמגדל בביתו כלב וודאי היה רוצה לקחת אותו איתו לכל מקום, הרי כלב הוא ללא ספק חברו הטוב של האדם ואצל רבים הוא בן משפחה לכל דבר. לא תמיד אנו יכולים לקחת איתנו לכל מקום את הכלב האהוב עלינו, כך שפנסיון כלבים הוא המקום בו תוכלו לשים את הכלב ולהיות בטוחים כי בעלי מקצוע יטפלו בו ויתנו לו את כל שהוא זקוק. רק לסבר את האוזן, פנסיון כלבים הוא למעשה בית הארחה משודרג לבעלי חיים. המקום לרוב מרווח ופתוח ושם שומרים עליהם עד לחזרתם של הבעלים.

 

המטפלים והכלבים בפנסיון בית ארז דוגסלייף

 

למידע על הפנסיון לכלבים של בית ארז דוגסלייף

 

חשוב לציין כי פנסיון לכלבים הינו שונה לחלוטין מכלביות המוכרות לנו מעמותות לבעלי חיים או כלביות של העירייה, אלא הוא משודרג, מרווח ובתנאים טובים שלא חשבתם עליהם.
לכלבים לא קל להחליף דיור, גם אם מדובר בתקופה קצרה של כמה ימים ספורים, לכן כדאי לבחור עבורם פנסיון כלבים המציע צוות מיומן ומקצועי, רמת ניקיון גבוהה, מקום מרווח, צוות אילוף (במידת הצורך) ובכלל כל פרמטר אחר שחשוב לכם בעת בחירת פנסיון כלבים.

הסתגלות הכלב לפנסיון

פנסיון כלבים דורש הסתגלות, הרי לכל יצור חי קשה להסתגל למקום חדש שאינו מוכר לו וללא בעליו. לכן, חשוב להגיע עם הכלב לפנסיון ולראות כיצד הוא מתאקלם ואיך הוא חש כאשר אתם עדין באזור. הכלב יריח את המקום, יכיר את בעליו ויזכור את המקום. כמובן שביקור בפנסיון טרם מסירת הכלב יכול לסייע גם לכם להבין כי הכלב האהוב לכם מכל נמצא בידיים טובות.

על מנת להקל על הכלב ולאפשר לו להסתגל למקום החדש, מעבר לביקור במקום כמה ימים טרם מסירתו, חשוב לבצע את הדברים הבאים:

הביאו לו את האוכל שאליו הוא רגיל, אך יש לבקש זאת מהצוות כי לא בכל מקום הדבר הוא אפשרי.
צאו לסיבוב עם המטפל שיטפל בכלב בעת שהותו, כך הכלב יחוש בביטחון רב כאשר לא תהיו באזור.
הביאו לכלב צעצועים, את מיטתו האהובה, חטיפים וכל דבר אחר שהוא רגיל אליו.

יצירת קשר

    השם שלך (חובה)

    האימייל שלך: (חובה)

    נושא

    ההודעה שלך

    אולי יעניין אתכם גם...